• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Gpoint1 написа:
И аз случайно попаднах на темата, като търсех решение на проблема с горелката.
Историята е следната:
Аз и двама приятели Мариян и Владислав си закупихме въпросната горелка за да топлим офиса.
Още на 2 ден блокира механичното почистване и от фирмата обвиниха пелетите, че са имали камъни.
След молби по телефона дойдоха след 10 дена да "оправят" нещата.
Горелката работи още 15 дена и се повреди. Само странни символи на дисплея и ни вопъл ни стон.
Дойдоха след 2 дни взеха я и ни я върнаха поправена след седмица. Предупредиха ни, че това ни бил последният ремонт,, защото имали много поръчки и нямало да се занимават с нас.
След още няколко дни пак нещо явно блокира и замалко да се запалим.
Сега сме им я пратили по куриер, но отказват да я приемат.
За съжаление нямаме документи за покупката, защото ни забаламосаха, че след няколко дни ще дадът фактура (не им работил касовият апарат) и естествено сега се крият и отмятат.

Та съвета ми е ако някой се излъже като нас да внимава много с тях.

ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ
Случайно познавам произведителя на горелките. Току що говорих с него и той ми каза, че е малък производител и си познава всички клиенти. А вие не сте сред тях. Имал няколко изгорели нагревателя. Той няма дистрибутори и всичко минава през него. Така, че не ЛЪЖЕТЕ хората. А аз работих във фирмата която произвежда контролера и дисплея не може да показва странни символи защото ги няма в софтуера. Така може да пише човек, който не е виждал нито горелката нито контролера на живо. Защо не качите малко снимки? И кой ще си купи пелетна горелка да си топли офиса. Умните хора си купуват камина за една стая. Просто не ЛЪЖЕТЕ хората.
ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ
gnt69 - майстор
Да та питам срам ли го е производителя да си напише адреса за контакт. Защо само GSM.
milenskior - специалист
Аз съм човека от Оряхово и имам два вида слънчогледови пелети.
Едните са много пепеливи, но горят по-добре в Грейкото, а другите освен слънчогледова люспа имат имат и тиквени семки и стъбла от слънчоглед. Те горят малко по-лошо, но от 2 месеца се топля само с тях.
Ако има наистина желаещи за проба съм готов да взема и от двата вида и да тестваме.
Анди ако идваш в събота към Оряхово се обади задължително, въпреки че съм на работа ще изляза да ти покажа моята система.
Ping Pong - напреднал
Опс 1на1 трябват ни още мнения.В спора се ражда истината
Извинете,
Вие само минавахте от тук и съвсем случайно мернахте темата или някой колега (пинг понг, payov, detelin63 ) Ви каза за нея?
Гледам доста бързо сте се регистрирали за да ни занимавате с личността Ви.
Sami75 написа:
ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ
Случайно познавам произведителя на горелките.
Toва е добре - споделете фирма производител, и името на собственика за да е достоверно всичко или е проблем за вас? Аз ги знам и ще потвърдя ако не ислъжете.
Sami75 написа:
Току що говорих с него и той ми каза, че е малък производител и си познава всички клиенти. А вие не сте сред тях. Имал няколко изгорели нагревателя. Той няма дистрибутори и всичко минава през него.
Има ли сертификати - на нас не ги показа за което съжаляваме и си изпатихме.
Освен това, след като сте работили за него не знаете ли, че фирмата е малка и нужно ли е да ви го казва?
Sami75 написа:
А аз работих във фирмата която произвежда контролера и дисплея не може да показва странни символи защото ги няма в софтуера.
Кой е казал, че са софтуерен проблем? Следствие са на проблем с екрана - поне така обясни техника. Или ме е излъгал? Не бих се очудил!!!
Sami75 написа:
Защо не качите малко снимки?
Е как да кача, като не е при мен. Сбърках, че не си направих по-рано.
Sami75 написа:
И кой ще си купи пелетна горелка да си топли офиса. Умните хора си купуват камина за една стая.
Искахме да я ползваме за локално отопление с котел на мястото на електрическото котле, но уви сега сме на духалки.

Давайте тия имена накрая, че ставате потайни, а това не е добре за имиджа.
Sami75 написа:
Gpoint1 написа:

А аз работих във фирмата която произвежда контролера и дисплея не може да показва странни символи защото ги няма в софтуера.
ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ
В коя фирма си работил? От къде си? Що си толкова агресивен?
benimm8808 - специалист
Шопе кво викаше за маркетигна? За два дена толкова новорегистрирани потребители само за една тема.
Давайте клипа колеги,вече двама колеги milenskior и andy_forresite си предложиха услугите за пробата.
LazarGanev - "Велик майстор"
Sami75 написа:
Случайно познавам произведителя на горелките. Току що говорих с него и той ми каза, че е малък производител
Бате, често ли си говориш сам? :shock:
Sami75 написа:
И кой ще си купи пелетна горелка да си топли офиса. Умните хора си купуват камина за една стая.
Е, хубава работа - ти като малък производител може да си мечтаеш за малък офис от 1 стая, ама защо мислиш, че всички офиси са по 1 стая? :cool:
Sami75 написа:
ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ
Просто не ЛЪЖЕТЕ хората.
ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ ЛЪЖЕТЕ
Ма що се засягаш толкова много сега, недей така, иди на лекар, казах ти!
Аз пък си мисля, че Gpoint1 е лошото ченге.
Как ли ще продължи театъра във второ действие?
1115 - специалист
Sami75 написа:
.... А аз работих във фирмата която произвежда контролера и дисплея не може да показва странни символи защото ги няма в софтуера. ....
Браво,
Натурела Електроникс е сериозна фирма и това, че си работил там е похвално.
Имат добри продукти.

Щом познаваш собственика на фирмата, която произвежда горелката дай адрес и да видим на живо това нещо.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19

Тема "Отзиви за пелетна горелка РМ 30" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: