Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kalin72 - майстор

Код: Избери всички

Разбира се на лично! 
Абе какво е това криворазбрано насадено от проклетите медии нещо, че не бива да се говори с истиснските имена, защото правим реклама?????? АМи нали точно това е целта - доволен - правиш реклама, недоволен - правиш антиреклама!!!
Ебаси и смотания народ сме.......
tachman - специалист
нед сеп 15, 2019 2:26 pmkalin72 написа:

Код: Избери всички

Разбира се на лично! 
Абе какво е това криворазбрано насадено от проклетите медии нещо, че не бива да се говори с истиснските имена, защото правим реклама?????? АМи нали точно това е целта - доволен - правиш реклама, недоволен - правиш антиреклама!!!
Ебаси и смотания народ сме.......
Напълно съгласен съм! :)
Медиите така са ни дресирали, че не се усещаме вече!
filmatoplo - майстор
:) За вай-фая чети в сайта на грейко и в сайта на натурела .
katn - специалист
Здравейте колеги! Имам въпрос: Къде се свързва термосензора за БГВ? Аз ли съм кьорав или в упътването го няма? Предварително благодаря!
Антон С. - специалист
Филма, отново благодаря! Изчетох всичко, но не виждам особени предимства на стайния пред wi-fi модула, освен отчитането на с тайната температура. Или бъркам? Ако е така, май ще е само с вайфая.
filmatoplo - майстор
:) Кьорсум табела на платката -пише -WH :wink: .Ако няма да го слагаш -просто няма да го активираш бгв .
Антон С. - специалист
След като прочетох съвета на gnt69, относно стайния термостат, към адаша в другата тема, разгледах представянето bboil-а и видимо той най-много отговаря на нуждите ми. Клоня към варианта wi-fi модул на Натурела + bboil rf. Би трябвало да се получи - как мислите?
markoscbr - специалист
нед сеп 15, 2019 10:32 amtachman написа:
Аз съм с конвектори и няма да използвам допълнителни стайни термостати и wi fi джуджавки! :)

P.S.
Пуснах въпрос в темата за производители на пелети за конкретна фирма и никой нищо не казва, има чувство, че хората мислят, че правя реклама или продавам аз! :-D
Та в този ред на мисли, ако някой може да ми препоръча пелети в Плевенския край, моля да го направи! Разбира се на лично! :wink:
Колега ,следя производители и цена от май месец за пелетите ,тези хора са осверипели но не голяма част,тъй като си с камина понеже пишеш тук ти казвам че почти всички дървестни пелети са добри като качество но най важна е цената,и така аз си оредих зимата с сл.люспа 4т-1000лв исках да взема дървесни но цената е много нагоре и пак се върнах на люспа повечко чистене и ще се избута зимата,само да кажа че съм с Котел и горелка не съм с камина :partyman:
n.ganev - майстор
За камина НЕ СИ И ПОМИСЛЯЙТЕ за олю
tachman - специалист
пон сеп 16, 2019 1:05 pmn.ganev написа:
За камина НЕ СИ И ПОМИСЛЯЙТЕ за олю
Благодаря за съветите! :supz:

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: