Най - вълнуващия въпрос зимно време.
dedal - специалист
вт авг 15, 2023 8:42 pmТрифон П.Трифонов написа:
Та, по темата.
От как се появи, вместо да ползваш тази Библиотека по същество, ти се открехна да учиш научените.
На път си да направиш още една грешка, след като си заменил напълно радиаторите с конвектори.
Тоест, да върнеш отново радиаторите, премахвайки конвекторите.
Естествено е, че има много хора с такава комбинация, които биха могли да споделят с теб.
Никого не съм обиждал на никаква основа, камо ли религиозна.
Направих сравнение как аз чета Библията, така и Форума.
Ти прави каквото си искаш!
Първо не съм казал, че съм сменил радиатор с конвектор (казах два от 15) Второ е нормално да искам мнение по простата причина, че на вън е 28 градуса и нямам идея дали тези двата ще топлят (за охлаждане са ОК)
Ако съм допуснал грешка на езика когато говоря за инверторна термопомпа ме поправи, а не да ми обясняваш как форума Направи си сам е равен ба Библия.
Подадох жалба. Ако не се приеме от самия форум, лично ще я подам към всяка държавна и европейска институция.
Нямам повече време за губене.
Чадо, неправих сравнение как чета.
Ти по християнин от папата ли ще се направиш?!

"По-добре е да си атеист, отколкото лицемерен християнин."

https://www.segabg.com/node/42234"
LazarGanev - "Велик майстор"
вт авг 15, 2023 8:49 pmянко написа:
Днес трябваше да купя конвектор burnit,ама се размина
Мазохист ли си падаш?
янко - специалист
Не,започвам от ефтиното,тая материя ми е тотално непозната
dedal - специалист
вт авг 15, 2023 8:49 pmянко написа:
И аз така си помислих,но знам ли?Днес трябваше да купя конвектор burnit,ама имах приключение с 220в от преносна лампа и се размина
Аз взех един на Клима 2000 и на Кристал. Кристал е перфектен, Клима 2000 утре ги чакам да си го приберат и да ми върнат парите. Останали дето обясняват за Папата, па за Бог и особено за бога на отоплението ги остави. За тях си има жалби които са вече подадени. Иначе по същество Клима 2000 не са ОК, за burnit нямам мнение.
LazarGanev - "Велик майстор"
И как се ограмотяваш, като разглеждаш предложения по сайтовете? Клима 2000 с тангенциален вентилатор ( сериа Т, а не С) са по-добри от Бърнит
dedal - специалист
вт авг 15, 2023 9:29 pmLazarGanev написа:
И как се ограмотяваш, като разглеждаш предложения по сайтовете? Клима 2000 с тангенциален вентилатор ( сериа Т, а не С) са по-добри от Бърнит
За грамотност не ми говори. Аз да не съм параджия да знам. Искам си оферти от фирми, нали това им е работата и за това им плащам в крайна сметка. Идват, слагат, плащам, заминават и ако не бачка идват да си го приберат и ми връщат парите. Аз ли нещо не съм запознат със законите или вие бачкате на черно. Ми да са ми сложили сериа Т, аз за пари не съм се циганил. Та чуй се с фирмата дето ги продава, не съм аз човека който е решавал какъв тип да е нещото. Аз обаче като платя искам то да бачка, иначе си го прибираш и идва друг. Е верно ли си мислиш, че за инсталация 30 и нагори се я монтирам сам с подръчни инструменти. Това че питам във форума е за да съм запознат и да усетя кога ме лъжат. А не да дам 3000 на една фирма и 3000 на друга па да сравнявам кое бачка и кое не бачка и после да ходя да си губят времето едната фирма да ми върнат парите.
Последна промяна от dedal на вт авг 15, 2023 9:55 pm, променено общо 1 път.
янко - специалист
Това за ограмотяването май е за мен.Гледам основно децибелите.Не съм виждал такова чудо в действие
Ал_ - специалист
Дедале, спомни си Икар! Фен съм ти от предната тема, но - и ненужно драматизираш, и неефективно и погрешно се палиш. А в спамът наш насъщний се съдържа повече veritas, отколкото in vino
Извинете за включването
dedal - специалист
вт авг 15, 2023 9:51 pmАл_ написа:
Дедале, спомни си Икар! Фен съм ти от предната тема, но - и ненужно драматизираш, и неефективно и погрешно се палиш. А в спамът наш насъщний се съдържа повече veritas, отколкото in vino
Извинете за включването
Аз съм подал на първа инстанция, яко не вземат мерки до два дена ще подам на горна. И точно както писах, ще затворя форума за ужасно много време без да ми мигне окото и без да се налага да го хаквам и да нарушавам закони. Ако имаш да кажеш нещо по темата сподели!

Тема "Термопомпа и охлаждане" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: