• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kozl - майстор
Свободен пазар не означава евтин.
Колкото повече прекупвачи, толкова по-свободен пазар :-D
Всъщност кой пазар е свободен и за кого :?
А немаше ли подобна случка с мобилните оператори :?
Киррил - специалист
Предлагат се различни СОЛАРНИ и СЛЪНЧЕВИ климатици. Цената им на пръв поглед не е прекалено висока в сравнение със стандартните.
Това може ли да реши частично намаляване на консумираната електроенергия и намаляване на сметките?

Слънчев Климатик
https://bg.dsisolar.com/solar-air-condi ... ioner.html
Соларни климатици
https://bg.shinson-solar.com/solar-air- ... -home.html
https://www.termo-klima.com/bg/klimatic ... klimatici/

Линковете са примерни.
Предполагам, че и сред тях има много качествени и фалшиви.
Последна промяна от Киррил на пон мар 25, 2024 8:48 am, променено общо 1 път.
brum - майстор
За охлаждане - да. За отопление - не.
nikolson - майстор
Моето мнение е, не се поддавайте на спекулации. Краткотрайни флуктуации в цените са възможни, но няма как нещата да се променят драстично. Спомнете си драмите с газа и пелетите.
Следвайте си плановете, без залитания по крайностите и без да се влияете от апокалиптичните прогнози.
Shift - специалист
При мен не стига че БГВ от ТЕЦ е малко под цената от бойлер, а сега се оказва че ще бъде и неограничено количество срещу два лева на ден /ако желая,де/ :-D
Прикачен файл:
Capture.JPG
шоп - майстор
чет апр 11, 2024 1:28 pmShift написа:
При мен не стига че БГВ от ТЕЦ е малко под цената от бойлер, а сега се оказва че ще бъде и неограничено количество срещу два лева на ден /ако желая,де/ :-D

Capture.JPG
Аз мислех, че комунизъм не може да съществува. Сега освен БГВ на корем, може и да се топлите с тези 60 лв чрез топлообменници, конвектори и ТП вода-вода :idea: :supz:
fbr - майстор
чет апр 11, 2024 1:33 pmшоп написа:
може и да се топлите с тези 60 лв чрез топлообменници, конвектори и ТП вода-вода :idea: :supz:
Остава въпроса, от днес до 31 октомври какво да отоплява.
Нищо де, все пак е летен комунизъм!
bobivg - специалист
Ние плащаме топла вода по 45лв средно на месец при положение, че децата се киснат яко. За 60лева сигурно трябва и гостите да ги карам да се къпят :?
silent - майстор
съб мар 16, 2024 1:30 pmB0bi написа:
Пропорционално на kozl също би трябвало да му става приятно от завистта ви?
Да, така ще се оправи държавата ни - като спре субсидията за топлото на софиянци. Нищо друго не пречи.
Аз пък си мисля, що не се спре издръжката на църнокаповците?! Видите ли ги (тия дни) каква армия са? И защо маса невярващи точно в тази религия (или изобщо) трябва да ги издържаме.
За депутатите и сие изобщо да не отваряме дума, че ще ни затворят темата ...
Може за железницата ...
Държавата ще се оправи когато селяндурите макар и трето поколение раждани на пъпа на София се изнесат от нея или изпукат. Тоя един милиард няма да и реши въпроса . А че не е честно Баба Пена да плаща парното на Софиянципоне половината гореспоменати цървулу, ми не е честно.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Тема "Кое е сега най-икономичното отопление след последните изменения ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: