Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
TACHO - специалист
Колеги препоръчайте някой магазин в София за ключове, контакти и т.н. с хубави изделия. На тоя етап съм, гледах в Бриколаж и Практикер такива неща, уж ги бива на външен вид, ама като обърна отзад: Made in Turkey, Made in China :evil: :evil: :evil: , а да не говоря какво качество на какви цени имат.
Вярно, че не винаги може хем евтино хем хубаво, ама пък да давам луди пари за боклуци, нема да стане, да не говорим, че ми трябват към 25 броя ключове, контакти и т.н. :wink:
masteradmin - майстор
Един съвет от мене. Купи си турски, но не най-евтините от 1 лв. ами тези от 1.80лв. и в никакъв случай бели (много се цапат). Най важното за мене за контактите и ключовете са шиповете за окачване) Разгледай ги внимателно преди да ги купиш. Нищо не дразни толкова, колкото контакт или ключ, които се клатят.
TACHO - специалист
Е аз не искам от най-евтините, но все пак като 5-10 лв искам да получа нещо качествено, което за съжаление не съм видял.
Та затова попитах дали има някъде специализиран магазин с богат избор. :wink:
masteradmin - майстор
Ако си от София. Аз мойте си ги купих от Черковна , между Мадрид и Оборище има 2 магазина само за осветление и съм много доволен. Имат всякакви.
Osiris - специалист
Не се лъжете по производитела много от туските стоки са добри а съшто съм с турски ключове и нямам грижи а за китайските да не говорим жълтите братчета със дръпнатите очички си имат даже собствена космическа програма и огромни фирми като филипс коника HP доскоро и compaq преди да ги купи HP IBM и все такива знайни и незнайни гиганти произвеждат в китай
Замисли се дали половината неща на твоето PC не са китайски и тогава говори за страна производител
Истината е че за всяко качество си има цена
TACHO - специалист
Osiris написа:
Не се лъжете по производитела много от туските стоки са добри а съшто съм с турски ключове и нямам грижи а за китайските да не говорим жълтите братчета със дръпнатите очички си имат даже собствена космическа програма и огромни фирми като филипс коника HP доскоро и compaq преди да ги купи HP IBM и все такива знайни и незнайни гиганти произвеждат в китай
Замисли се дали половината неща на твоето PC не са китайски и тогава говори за страна производител
Истината е че за всяко качество си има цена
Те китайците купиха и IBM даже .
Обаче и те се научиха на тарикатлък, китайците вече правят аутсорсинг във Виетнам :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Гост
Търси марката Merlin Gerin - дъщерна на шнайдер електрик. Това е истината в електроинсталационната техника - имат евтини серии, някои от които се правят и в турция. Много често слагам турски ключове - също са добри, но не винаги отговарят на номиналните данни, посочени в упътването.

Тема "Магазин!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: