• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
petromaniq66 - специалист
Не оспорвам дипломата, а че от опит се опитва да убеждава,че това е възможно.
krasi92 - майстор
От седемдесета ако се е дипломирал сметай. Сега е поне на 75 и като добавим и поне два бустера астра зенека и е го резултата.
petromaniq66 - специалист
Не е чел темата, а тя е за трипроводна инсталация! Няма ON/ OFF :-D
kozl - майстор
нед сеп 11, 2022 10:47 amТрифон П.Трифонов написа:
нед сеп 11, 2022 9:32 amkozl написа:
... ответ по темата се занулира.
:-D
Чел ли си наистина темата?
Ответа е даден, но трябва малко и знание, за да се разбере.
Да темата съм я прочел и продължамвм да се забавлявам. Тва де не съм направил е статистиката - колко поста са по
въпроса на темата, колко поста са около въпрроса на темата и колко поста нямат връзка с вапроса на темата, но за това пък допринасят за тренировка в четенето :wink:
Ответа по темата бил даден, изглежда обаче ми трябва "малко знание" та да го разбера :?
Трифоне, тва "малко знание" как да го третирам :?
Като малко под или много над :-D
Моето знание ми подсказва, че повечето отговори пасват на въпросо "Защо ми свети фазомеро на ЖЗ проводник?" :roll:
А на въпросо "Защо има напрежение в заземяващия проводник?" аз още не съм открил отговора.
Мое би оти напрежението не се тражи във проводника, а се открива м-у други проводници от които липсва реално заземяващ проводник, щото он е така наречен, ама не е заземен. То нещо като "фазомера" дето не е фазомер :lol:
И отговорите свързани с "лоша нула" и те не ми пасват на отговор ва въпроса по темата, оти напрежението, не е "във", а е "м-у".

А тоя пък така ме занули
вт авг 24, 2010 6:06 pmblv написа:
Нулевият проводник е възможно да свети слабо, ако на същия кръг има вързан консъматор като например ЛНЖ. Поради тази причина на осветлението не се слага ДТЗ 30мА и като се замислиш, ще се сетиш защо европееца иска да спре ЛНЖ от пазара.
, че всекаква последователност во мен изби :lachtot:


И благодаря за "четките" (похвалите), с които ме удостои =D>
Значи, да го разбирам, че с удоволствие моа се фключим во секое отклонение, което по никой начин не се доближава до празни приказки?
Дори напротив- спомага за културното и приятно общуване у Форумо?
И да сметам за нормално, кога нема как, но при огромно желание за хейт, спремо конкретна личност, то отклонението от темата е напълно и законно оправдано?
Нещо като- "Аз го знам по друг начин" или като в училище- да го разкажеме със свои думички?

То много сложно- "Защо има напрежение в заземяващия проводник?"

Някой като види диплома, по престижна от неговата и.....резултатът е налице.
пон сеп 12, 2022 6:49 ampetromaniq66 написа:
Ама то 69г, кой имаше мултиметър? Всичкомер е била пробната ламба и фазомера.
Аз, служебен, подобен на този
https://www.olx.bg/d/ad/star-ruski-mult ... d_category
Ползвал съм го от 86тадо 90та, включително.
Мобилната станция беше 57ма година.
По късно, вече практикувайки, имах досег с още няколко подобни, чрез дядо енергетик.
Всичко, което е било нужно, си го е имало винаги.

пп. Няма да забравя една учителка по математика. Много често, при обяснение на някоя формула, ползваше думичката- аналогично на...
Но тук, г-н Козлин, това не важи. По важно е да сме конкретни и словоблудни.
Avas_co - майстор
Трифоне, ти кой набор си, че 1969 година си имал мултицет?
пон сеп 12, 2022 1:05 pmAvas_co написа:
Трифоне, ти кой набор си, че 1969 година си имал мултицет?
Вероятно съм споделил информацията, в профила си. Достъпна е за всеки.
Прочети внимателно последният ми пост!
Ако е нужно, все пак, ще допълня.

пп. Редно е да се поправя.
През 1969та, естествено, не съм осъзнавал какво имам, най малкото съм имал някакво мулти.
Останалото съм го написал в поста- всеки, който е имал нужда от подобна джадажа, е разполагал с нея, през въпросната година.
Работил съм с още по древен, а и обявата, в продавалника, потвърждава наличието на подобни, по него време.
Така удовлетворен ли си или да ти поръчам компания? Черпя.
Avas_co - майстор
пон сеп 12, 2022 1:11 pmТрифон П.Трифонов написа:
пп. Редно е да се поправя.
През 1969та, естествено, не съм осъзнавал какво имам, най малкото съм имал някакво мулти.
Останалото съм го написал в поста- всеки, който е имал нужда от подобна джадажа, е разполагал с нея, през въпросната година.
Работил съм с още по древен, а и обявата, в продавалника, потвърждава наличието на подобни, по него време.
Така удовлетворен ли си или да ти поръчам компания? Черпя.
Така съм по-съгласен, че доста странно прозвуча, както го беше написал.
За черпенето, мерси. Но няма да ти стигнат стинките.
Andri01 - майстор
1968-ма в техникума работихме с Ц20 - руски аналогов стрелкови прибор, подобен на показания от Г-н Трифонов.
пон сеп 12, 2022 3:30 pmAvas_co написа:
... няма да ти стигнат стинките.
Сигурен бях.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Защо има напрежение в заземяващия проводник?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: