Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
fikata - майстор
Чудна схема

Сега и аз трябва да се променя мнението след тази нова схема..
Новата схема е ОК..
Последна промяна от fikata на пет дек 10, 2010 11:34 am, променено общо 1 път.
sian - специалист
fikata написа:
Чудна схема
:2thumbs:
milanovs - специалист
Възможно е бубиньра да е направил вътрешен триъгалник на намотките.Но и това не се връзва ,щеше да изкара само 3 извода.А това че схемата е объркана е вярно.Дадени са 4 намотки а не 3.Такива са двигателите на пералните ,за реверс и разлини обороти.Най добре е да викнете бубиньра Той да го пусне.И не слушаите шефа ,те всички шефове са такива,алчни за пари.Ако може и вас ще ви сложи да въртите вместо двигател,само да не му секнат парите. :?
fikata - майстор
...Възможно е бубиньра да е направил вътрешен триъгалник на намотките....

:toimonster: :supz: [/quote]
mirk - майстор
Бил е добър по геометрия затова е вкарал триъгълника в кръглия матор. :shock:
milanovs - специалист
Другият вариант е ,да е пренавил ел мотора от 3 фазен на 2 фазен.И тази намотка 2-6 да е пускова. :? Не съм много наясно с пренавиването на ел двигатели,само предполагам.
fikata - майстор
milanovs написа:
Другият вариант е ,да е пренавил ел мотора от 3 фазен на 2 фазен.И тази намотка 2-6 да е пускова. :? Не съм много наясно с пренавиването на ел двигатели,само предполагам.
Колега, моля те,като не си наясно, спри да ръсиш глупости..
Някой може да се зарази

:gott: :wallbash:
milanovs - специалист
fikata написа:
milanovs написа:
Другият вариант е ,да е пренавил ел мотора от 3 фазен на 2 фазен.И тази намотка 2-6 да е пускова. :? Не съм много наясно с пренавиването на ел двигатели,само предполагам.
Колега, моля те,като не си наясно, спри да ръсиш глупости..
Някой може да се зарази

:gott: :wallbash:
Колега Ти като си наясно, били ми разяснил първата схема.Все пак съм учил малко електротехника и съм виждал схеми. :?
fikata - майстор
Колега Ти като си наясно, били ми разяснил първата схема.Все пак съм учил малко електротехника и съм виждал схеми
Нещо ме бъркаш с Черен Петър.Нямам нищо общо с първата схема.Колкото и да се напъвам такава не мога да сътворя.Тъп съм.
Може да си учил електротехника,но не малко,а съвсем под недостатъчния минимум за да пишеш за двуфазен двигател с пускова намотка.
Форумът си е форум, а за самообразоване си има литература.
Успех! :idea:
Последна промяна от fikata на вт дек 28, 2010 11:41 pm, променено общо 1 път.

Тема "спешно трифазен двигател" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: