• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Привет, колеги, благодаря за предложенията и съветите. Съветвах се и със разни други опитни хора на живо.
Трябват ми такива или сходни червячни редуктори на 12 или 6 волта - http://www.ebay.co.uk/itm/Reversible-Hi ... Sw9KpW~i6e

Искам да попитам дали има някакъв магазин в България, онлайн или оффлайн, където могат да се намерят и закупят? Или ако някой има такива и ги продава, веднага ги купувам?

Пробвахме най-различни варианти и вече се уморихме, просто ни трябват такива редуктори като от линка и си решаваме проблемите отведнъж, но до момента не можах да открия в бг такива малки червячни редуктори, сякаш сме страна от Третия свят.

Благодаря!
kozl - майстор
fox_vt написа:
Ето един примерен подходящ за твоята цел Сервомотор
Нещо не разбрах тези дименсии кг/см и що е тва тяга :?
Antonii - майстор
Единицата е нютон.метър(Nm), но за по-лесно са ги дали в kg.cm
Превода и е какво тегло може да премести в зависимост от рамото което се използва.
Или 10kg.cm ще мога да преместят 10kg при рамо 1cm или 1kg при рамо 10cm и т.н.
Привет, колеги, благодаря за предложенията и съветите. Съветвах се и със разни други опитни хора на живо.
Трябват ми такива или сходни червячни редуктори на 12 или 6 волта - http://www.ebay.co.uk/itm/Reversible-Hi ... Sw9KpW~i6e

Искам да попитам дали има някакъв магазин в България, онлайн или оффлайн, където могат да се намерят и закупят? Или ако някой има такива и ги продава, веднага ги купувам?

Пробвахме най-различни варианти и вече се уморихме, просто ни трябват такива редуктори като от линка и си решаваме проблемите отведнъж, но до момента не можах да открия в бг такива малки червячни редуктори, сякаш сме страна от Третия свят.

Благодаря!
hidrazin - майстор
Е и 10 пъти да питаш едно и също е все тая.
Едва ли някъде ще има точно такива.
Намерил си каквото ти трябва - ами поръчвай го от там.
:partyman:
А, дали мислите, че мога да заменя тези червячни редуктори със серво-мотори. Гледам, че са доста популярни, но дали биха свършили същата работа? Ако някой има идея, бих бил благодарен.
kozl - майстор
Antonii написа:
Единицата е нютон.метър(Nm), но за по-лесно са ги дали в kg.cm
Не са ги дали kg.cm, а kg/cm.
И не за по-лесно, а за по-грешно :wink:
Я дали е тон*метър, кг*метър, сила*разстояние все е момент.
  • 1
  • 2

Тема "Малки червячни редуктори" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: