Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
ср май 10, 2023 10:56 pmDominatorX написа:
Я ...
ЦЪК
:partyman:
P.S. Питай "умника" от по-горе Andri01 и той всичко ще ти обясни - кое, как...
Има само един проблем - той не помни даже как да си върже обувките... :lol:
чет май 11, 2023 12:30 amDominatorX написа:
чет май 11, 2023 12:17 amhidrazin написа:
ср май 10, 2023 10:56 pmDominatorX написа:
Я ...
ЦЪК
:partyman:
P.S. И безполезния трол се появи ... тоя с нищото между ушите.

Ти к'во написа - едно голямо нищо!
:finga: :finga: :finga:
Тоя е единственият, който си направи трудът да задейства собствените си гънки, заедно с твоите безполезни, до момента, Домнуле.
Не стига, че никакъв те няма тук, освен да паратизираш, ами си и нагъл.
DominatorX - напреднал
чет май 11, 2023 5:17 amТрифон П.Трифонов написа:
чет май 11, 2023 12:30 amDominatorX написа:
чет май 11, 2023 12:17 amhidrazin написа:

ЦЪК
:partyman:
P.S. И безполезния трол се появи ... тоя с нищото между ушите.

Ти к'во написа - едно голямо нищо!
:finga: :finga: :finga:
Тоя е единственият, който си направи трудът да задейства собствените си гънки, заедно с твоите безполезни, до момента, Домнуле.
Не стига, че никакъв те няма тук, освен да паратизираш, ами си и нагъл.
K'во се е задействал, ве КАПЕЦИТЕТИНО?
Да прочете, това, което и аз мога в опътването ли? ААааа, браво, браво! А защо не каза за моста който трябва да се пусне.
Всички сте изперкали тук без Andri01 - аре БАСТА!
чет май 11, 2023 11:10 amDominatorX написа:
...
Всички сте изперкали тук без Andri01 - аре БАСТА!
Я го питай за мене нещо идолът си!
Ако трябва, преди това си изпий хапчето.
Френския по ма кефи, да ти кажа леко насочващо, тъй някакси.

пп. Баси, с една инструкция щом не мое се опрай, въпреки подкрепата, че вероятно е на прав път......!!!
DominatorX - напреднал
чет май 11, 2023 11:21 amТрифон П.Трифонов написа:
чет май 11, 2023 11:10 amDominatorX написа:
...
Всички сте изперкали тук без Andri01 - аре БАСТА!
Я го питай за мене нещо идолът си!
Ако трябва, преди това си изпий хапчето.
Френския по ма кефи, да ти кажа леко насочващо, тъй някакси.

пп. Баси, с една инструкция щом не мое се опрай, въпреки подкрепата, че вероятно е на прав път......!!!
Тъп ли си, или на тъп се правиш!!!!
НЕ СЪМ ЕЛ Техник, за да барам след МАЙСТОРИТЕ, които гледаха бойлера като СОВАЛКА!!!
Интрукциите АЗ лично ги постнах и даже показах скрийншот.
Явно е, че сте отчаяни от живота тъпи комплексари!!!!
Каква подкрепа ве мой - сеене на жлъч, хейт и типично за ГАНЯ пллюене и подигравки по адреаса на писане ли?
Явно някои хора живеят в свой изсмислен свят.... :snakeman: :snakeman: :snakeman: :finga: :finga: :finga:
чет май 11, 2023 12:06 pmDominatorX написа:
......
Явно някои хора живеят в свой изсмислен свят.... :snakeman: :snakeman: :snakeman: :finga: :finga: :finga:
Кефиш, ма курсове по френски няма ти платя!
Баси бойлера извънземен!!!

Вероятно съм мнооо тъп, че зарязвам гаранция на нов автомобил, защото не споделям правилата наложени от дилъра?!! А, умнико?!
Ако сам не моа са опрая с някъф контролер, викам спец и си плащам, а не огласявам липсата на знания. Последното не е срамно, но при теб е по особен случая. Ем ги нямаш, ем си нагъл, че не ти подават направо у устата.
iliya_i - майстор
Баси темата. Втора поредна от серията, с 3 дни интервал между епизодите.

Те майсторите хем го свързали, ама не обяснили....
Хем бойлера е в кашона.....
Хем не е свързан, ама съществува обосновано предположение, че ако се свърже, може да има проблеми.... евентуално.

Та питащия първо да обясни кое е истина, кое е сънувал и кое му е предсказала врачката.

ПП. Като си купувам нещо, много внимавам, да не платя за нещо по-умно от мен.
Щото хем жената после ще ме бие, хем ще ходя некъпан.
DominatorX - напреднал
чет май 11, 2023 1:37 pmiliya_i написа:
Баси темата. Втора поредна от серията, с 3 дни интервал между епизодите.

Те майсторите хем го свързали, ама не обяснили....
Хем бойлера е в кашона.....
Хем не е свързан, ама съществува обосновано предположение, че ако се свърже, може да има проблеми.... евентуално.

Та питащия първо да обясни кое е истина, кое е сънувал и кое му е предсказала врачката.

ПП. Като си купувам нещо, много внимавам, да не платя за нещо по-умно от мен.
Щото хем жената после ще ме бие, хем ще ходя некъпан.
Всички ли се правите на ТЪПИ за спорта?
Бойлера е монтиран - майсторите не бяха чували за тази марка, камо ли да са знаели схемите за свързвване - ЧУКЧА ПИСАТЕЛ , НЕ ЧИТАТЕЛ.
Как разбра че е в кашона боб ли хвърляше? БОЙЛЕРА Е МОНТИРАН!!! ИЛИ ДА ГО НАПИША НА АНГЛИЙСКИ
DominatorX - напреднал
чет май 11, 2023 12:11 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет май 11, 2023 12:06 pmDominatorX написа:
......
Явно някои хора живеят в свой изсмислен свят.... :snakeman: :snakeman: :snakeman: :finga: :finga: :finga:
Кефиш, ма курсове по френски няма ти платя!
Баси бойлера извънземен!!!

Вероятно съм мнооо тъп, че зарязвам гаранция на нов автомобил, защото не споделям правилата наложени от дилъра?!! А, умнико?!
Ако сам не моа са опрая с някъф контролер, викам спец и си плащам, а не огласявам липсата на знания. Последното не е срамно, но при теб е по особен случая. Ем ги нямаш, ем си нагъл, че не ти подават направо у устата.
Нали това ти пиша ТЪПАКО ПРОСТ! Ще идват чак края на месеца командировани от СОФИЯ..... ИЛИ ПАК ЕЙ ТАКА ЗА СПОРТА?
ИДЕЯТА Е ДО ТОГАВА ДА СЕ ВКЛЮЧВА А НЕ ВСЕКИ ПЪТ ДА ГО НАТИСКАМ ИЛИ СЪС СТЪЛБА ДРУГИЯ СЛЕД МЕН КОЙТО ГО ПОЛЗВА> БАХТИ ИЗТРЕЩЕЛИТЕ СТЕ _ ЗА ЗАКРИВАНЕ!
DominatorX - напреднал
чет май 11, 2023 5:28 pmDominatorX написа:
чет май 11, 2023 12:11 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет май 11, 2023 12:06 pmDominatorX написа:
......
Явно някои хора живеят в свой изсмислен свят.... :snakeman: :snakeman: :snakeman: :finga: :finga: :finga:
Кефиш, ма курсове по френски няма ти платя!
Баси бойлера извънземен!!!

Вероятно съм мнооо тъп, че зарязвам гаранция на нов автомобил, защото не споделям правилата наложени от дилъра?!! А, умнико?!
Ако сам не моа са опрая с някъф контролер, викам спец и си плащам, а не огласявам липсата на знания. Последното не е срамно, но при теб е по особен случая. Ем ги нямаш, ем си нагъл, че не ти подават направо у устата.
Нали това ти пиша ТЪПАКО ПРОСТ! Ще идват чак края на месеца командировани от СОФИЯ..... ИЛИ ПАК ЕЙ ТАКА ЗА СПОРТА?
ИДЕЯТА Е ДО ТОГАВА ДА СЕ ВКЛЮЧВА А НЕ ВСЕКИ ПЪТ ДА ГО НАТИСКАМ ИЛИ СЪС СТЪЛБА ДРУГИЯ СЛЕД МЕН КОЙТО ГО ПОЛЗВА> БАХТИ ИЗТРЕЩЕЛИТЕ СТЕ _ ЗА ЗАКРИВАНЕ!
КАК РАЗБРА ЧЕ ГИ НЯМАМ НА ВРАЧКА ЛИ ХОДИ БАХТИ КОМПЛЕКСАРА, ако такъв кат теб ми стъпи в дома ще го изритам кат улично псе!

Тема "Някой с бойлер Stibel Eltron Universal El, моля за мнение!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: