Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
valentino76bs - майстор
MamaMy написа:
valentino76bs написа:
...Снимах платката на резервното та вижте мисля ,че не е знае колко работата....
Ти колега, можеш ли да си го поправиш сам? Ако отговора е не, как преценяваш колко е работата или колко може да струва? До гуша ми е дошло от клиенти които казват какво може да е изгоряло (някое бушонче) и колко да струва (оправи го набързо да изкараш 5 лв) :roll:
Към теб френд специални благодарности :) , ако не бяха твоите думи го бях изхвърлил вече ама пустата му спортна злоба бе...мамка му :)
Та налепих му елементите/всичко около 1.20лв. :)/ аз и пробвах но не тръгна , поогледах тук таме за проблеми но не открих!По пътя на логиката само тоя върток нещо ме гложди натискам аз бутоните и въртя тримера не ще и не ще ! Добре тръгвам аз по алармаджиите имам приятели те нямали такава джаджа да видим на каква честота излъчва и накрая влязох при един ключар викам братле дай да видим ,че нещо се сговни едното и човека тества здравото излъчва на 434мхц или кхц дедазнам а пък другото на друга и ми ги връща.И аз абе я на ти една отверка и върти туй да видим дали се промени нещо и докара точната честота...и понеже не бях с колата и като се прибрах .....ХЕПИ ЕНД!
А за услугата платих два лева :).Ся чакам 1115 да ми прати кутия да го нагодя вътре и така ,поздрави на всички!
:partyman:

Прикачен файл

DSC_0334.jpg

Прикачен файл

DSC_0333.jpg
MamaMy - майстор
Браво! =D> Радвам се, че си го оправил. Сега към всичките тея сметки за цените на частите си сложи цена на труда и оцени разходките из града. Не си мисли, че това са малки разходи защото умножени по 100 на месец си е доста значимо перо. Сега върху получената сума сложи печалба и добави поне корпоративен данък. Накрая на полученото добави 20 % ДДС. Е сега вече е ясно защо цените са такива каквито са. Май от всички ни по хранителната верига най яде държавата. На нея всичко и е на далавера защото разходите по твоята сделка или ремонт са 0,00. Да, но се реди на опашката винаги най-отпред. Е, на кого да се сърдим, че ни високи цените? :)
valentino76bs - майстор
MamaMy написа:
Браво! =D> Радвам се, че си го оправил. Сега към всичките тея сметки за цените на частите си сложи цена на труда и оцени разходките из града. Не си мисли, че това са малки разходи защото умножени по 100 на месец си е доста значимо перо. Сега върху получената сума сложи печалба и добави поне корпоративен данък. Накрая на полученото добави 20 % ДДС. Е сега вече е ясно защо цените са такива каквито са. Май от всички ни по хранителната верига най яде държавата. На нея всичко и е на далавера защото разходите по твоята сделка или ремонт са 0,00. Да, но се реди на опашката винаги най-отпред. Е, на кого да се сърдим, че ни високи цените? :)
Не се вживявай толкова свиркай си и бъди щастлив!

Тема "Дистанционно К9 Mundial" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: