Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
bulhomes2 - майстор
Хидра, сигурно имаш в пред вид номер 4.

gibined техниките от началото на темата са от 2014 година и на по-едрите от тях съм им намерил ползватели. Написал съм, що не харесвам евтините мултицети. Както се разбра, ако беше прочел и другите постове - щото са изгорели. Контактори, пускатели и шалтери само купувам. А защо имам няколко мултицета вече си е мой проблем.

ПП. Ако наистина си вадиш хляба с мултицет за 10 лв... не ти е много вкусен хляба. Аз поне не съм виждал професионалист с такъв.
gibined - напреднал
Здравей Троянски Майстор! Вижда се колко си чак, щом питаш какъв е този уред, на който пише с едри букви ВАТМЕТЪР , а на другия уред Осцилоскоп и не различаваш бушоно / предпазителя / от токовата защита, но нейси... А за уредите, ... колкото имаш толкова, твои са, но и FLUCI да имаш все ще даваш накъсо
Колкото до моя хляв!!!! - не си го кусвал и затова и не знаеш колко е вкусен. Между впрочем, АЗ и хубав хляб мога да правя.
Остани си със здраве и успехи в попрището на жиците, но не пипай гола жица, ако не знаеш къде отива другия и край.
Поздрави: Троянци са хубави хора!
bulhomes2 - майстор
Гиби, в тоя форум повечето сме да си помагаме. Професионалисти с уреди от левчето, които с влизането почват да се ежат колко са велики не изкарват много. То не е само във форума май. Не вярвам където и да е да изкарват много...
niiksan - напреднал
Ще съм благодарен ако разбера това за какво се използва :? http://www.schrack.bg/shop/tovaro-razpr ... 01000.html
Junak - майстор
gibined написа:
Здравей Троянски Майстор! Вижда се колко си чак, щом питаш какъв е този уред, на който пише с едри букви ВАТМЕТЪР , а на другия уред Осцилоскоп и не различаваш бушоно / предпазителя / от токовата защита, но нейси... А за уредите, ... колкото имаш толкова, твои са, но и FLUCI да имаш все ще даваш накъсо
Колкото до моя хляв!!!! - не си го кусвал и затова и не знаеш колко е вкусен. Между впрочем, АЗ и хубав хляб мога да правя.
Остани си със здраве и успехи в попрището на жиците, но не пипай гола жица, ако не знаеш къде отива другия и край.
Поздрави: Троянци са хубави хора!
Здравей майсторе и добре дошъл сред нас. Аз обикновено ползвам FLUKE, но ще потърся и този прибор FLUCI . Трябва да е много специален, защото никъде не го откривам. Сигурно си много голям майстор, щом работиш с такива сложни уреди. Поздрави. :)
Junak - майстор
niiksan написа:
Ще съм благодарен ако разбера това за какво се използва :? http://www.schrack.bg/shop/tovaro-razpr ... 01000.html
Биметално термозащитно реле. При определен ток изключва потребителя. Същото като моторна защита, ама е само за една фаза.
[quote="bulhomes2"]3. И това (но аз не ги знам)
Прикачен файл:
IMG_5923.JPG
Това е предпазител "Бушон" като го разглобиш вътре има кварцов пясък и металът е мед
bulhomes2 - майстор
Влади, благодаря за ангажираността! Но същия отговор са дали още в началото на темата преди 2 години.
gibined - напреднал
Здравей майстор Junak, и добре заварил!
Не зная колко си юнак, но моля те, не търси под вола - теле!!!
Няма да го откриеш този уред, защото съм го написал така, както се спелува, а не за да го рекламирам!
Но дори и грешно да е написан от мен, твоите способности няма да се накърнят.
И никъде не съм споменал, че съм майстор. А колко съм голям, аз си зная, знаят и тези, които са около мен!
За сега, хлябът ми е вкусен и сладък както на мен, така и на мнозина други!
П.П. А сложните уреди са за по-простите, като мен, но които умеят да боравят с тях!
Останете със здраве и без излишен сарказъм! Пожелавам да станеш баш майстор!
Поздрави:

Тема "Какви са тези джиджавки?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: