• 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 94
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Lisko - майстор
Не съм чел назад дали сте писали, но се изкушавам да купя мултицет с блутут. Впоследствие намерих и един който може да натрупва данните в себе си и чак след това да се вържеш и да преточиш на телефона.
ky-kyy - майстор
съб фев 06, 2021 10:05 amLisko написа:
Не съм чел назад дали сте писали, но се изкушавам да купя мултицет с блутут. Впоследствие намерих и един който може да натрупва данните в себе си и чак след това да се вържеш и да преточиш на телефона.
Гледай, да дава и прогноза за времето и да показва нивото на река Дунав в сантиметри :lol:
ESPACE - майстор
съб фев 06, 2021 10:05 amLisko написа:
Не съм чел назад дали сте писали, но се изкушавам да купя мултицет с блутут. Впоследствие намерих и един който може да натрупва данните в себе си и чак след това да се вържеш и да преточиш на телефона.
Мислих, мислих и нищо не ми хрумна като каква практическа полза бих имал от такова нещо.
iliya_i - майстор
съб фев 06, 2021 4:13 pmESPACE написа:
съб фев 06, 2021 10:05 amLisko написа:
Не съм чел назад дали сте писали, но се изкушавам да купя мултицет с блутут. Впоследствие намерих и един който може да натрупва данните в себе си и чак след това да се вържеш и да преточиш на телефона.
Мислих, мислих и нищо не ми хрумна като каква практическа полза бих имал от такова нещо.
Можеш да се хвалиш на приятели! :-D
ky-kyy - майстор
Нема се учудя, ако не изкарат и инфлуенсърски мултицети...бъркаш в контакта и хилядите ти малоумни последователи, ще знаят, че напрежението ти е 228, 7 волта....
Lisko - майстор
съб фев 06, 2021 4:46 pmiliya_i написа:
съб фев 06, 2021 4:13 pmESPACE написа:
съб фев 06, 2021 10:05 amLisko написа:
Не съм чел назад дали сте писали, но се изкушавам да купя мултицет с блутут. Впоследствие намерих и един който може да натрупва данните в себе си и чак след това да се вържеш и да преточиш на телефона.
Мислих, мислих и нищо не ми хрумна като каква практическа полза бих имал от такова нещо.
Можеш да се хвалиш на приятели! :-D
Става например да сравняваш батерии - кривите на напрежението при разряд.
Ако приятелите така и така нищо не разбират, може да се хвалиш и без блутут :)
А нивото на река Дунав - задължително на френски - Свищов - саншонжмон!
DMN - майстор
Lisko написа:
Става например да сравняваш батерии - кривите на напрежението при разряд.
Това го правя със зарядното iMAX B6 Mini, има опция разряд. Може да се свърже към компютър с USB. Данните не ги трупа обаче, предава ги в реално време, и изключва разряда при зададено напрежение, ето:

Прикачен файл:
Синя литиева.png
Синя литиева.png (67.62 KиБ) Видяна 1314 пъти
Найденов - специалист
Да запитам и аз: бюджетът ми е около 250-280 лева. Fluke 115 или Fluke 117 съм харесал засега / от алито/. Заслужават ли си и кой е по- добре? Благодаря предварително! Ще се ползва любителски, но все пак търся долу- горе добра точност- особено на съпротивление и постоянно напрежение.
Andri01 - майстор
За тези пари и за използване "любителски" ,си вземи 10бр. по 25лв! "Fluke" е професионален уред!!
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 94

Тема "Купуване на Мултицет-какъв?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: