• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
lyubohar - майстор
https://gong.bg/oshte-sport/boyni-sport ... iia-518936

Това възможно лие?
Освен,ако е имало разклонител,който да е паднал във ваната?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Възможно е
lyubohar - майстор
Дай конкретна причина за да е възможно.
Иначе само трупаш постове.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср дек 12, 2018 12:04 pmlyubohar написа:
Дай конкретна причина за да е възможно.
Иначе само трупаш постове.
С малко помощ е съвсем възможно. И е по-приемливо от други начини. Почакай да прочетеш обяснения на специалисти в оригиналната преса
lyubohar - майстор
Поредният ви излишен пост.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср дек 12, 2018 12:44 pmlyubohar написа:
Поредният ви излишен пост.
Съвсем е явно, че животът ти нещо празен, та си търсиш де да се чешеш. Освен да трупаш празни постове към мен, какво друго те занимава?
lov - майстор
До това води зависимостта от сурат тефтери и тем подобни сайтове. Да си вкараш телефона в банята че и разклонител да се зарежда че му е паднала батерията. И да можеш да си правиш селфита.
Само не ме почвайте че съм безчовечен към подобни трагедии. Но банята е за едни съвсем други занимавки.
lyubohar - майстор
[/quote]
Съвсем е явно, че животът ти нещо празен, та си търсиш де да се чешеш. Освен да трупаш празни постове към мен, какво друго те занимава?
[/quote]

"Колежке",имам си достатъчно занимавки,за да си губя времето с вас.
Погледнете си броя на постовете и си направете изводите.


lov
Да,много се дразня от подобни"кукли"(жалко за девойчето) с телефона пред огледалото.
Всички с еднакви издути устни и пози.
Мисълта ми е,че зарядното дава нисък волтаж и не мисля,че може да направи такава беля.
Дали са галванически разделени напрежението на мрежата и страната към телефона?
Има стари радиоапарати и телевизори,които не са и шаситата им са под напрежение 220V.
ESPACE - майстор
То е ясно че е паднал удължителя във ваната със все адаптора за да стане сакатлъка, а не телефона. Ама журналисти, какво да ги правиш. И хора дето си нямат понятие от ток ама за тях всичко е възможно и много ги е страх. Но, няма лошо - страх лозе пази!
plamen6703 - майстор
Ясно е, че нищо не е ясно, но пък новината дава добра възможност за упражнения по гадателство и със сигурност постовете по темата ще набъбнат.
Жалко за момичето и както се казва в такива случаи, пусть земля ей будет пухом! :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Това възможно ли е?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: