• 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 205
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
toolegittoquit - майстор
valentino76bs написа:
С дистанционното най вероятно прекъсват нулата нали? В меморито не се ли записват всичките тези прекъсвания или някакви други манипулации?
Гадаеш, приятелю. Нулата като се прекъсне, не само електромера няма да работи, ами и ток да има у вас. Най-вече манипулациите се правят като се байпасне фазата. С нея се отчита. И все пак новите електронни електромери водят и записи за отпадане на захранването.
Andri01 написа:
!държавата -това СМЕ НИЕ !Ние си избираме правителствата!
Приятелю, хич не ме интересува "държавата това сме ние". Интересува ме аз да съм добре, защото гледам че държавата няма да се оправи, колкото и усилия да полагам. А аз и ти нищо не избираме. Достатъчно е да имаш гръб и можеш сам да се преизбираш. Гласа не бих си го продал, но има сигурен електорат, който срещу 20лв гласува за номерче. Познай от кои са. Да не се заблуждаваш, че нещо правиш като гласуваш? Аз всеки избори гласувам по съвест, файда няма.
kozl написа:
--Аз инвестирах в скъпа инсталация за топла вода от слънчева енергия.--а българете кучета ги яли на терминала 2, родина зае@али
Много хора нямат пари да си платят сметката за тока, а ти, приятелю, говориш за "скъпа слънчева инсталация". И знаеш ли кое е интересното - една не малка част работят! А за второто си прав, така се получава и така ще продължава.
Andri01 - майстор
От предният ми пост: "Нооо: 90% от хора,които предимно "плачат" ,работят по 3-4ч. на ден,останалите 5ч. пушат,приказват и се оплакват. Това съм го изпитал лично! Няма производителност,няма пари". За това съм абсолютно прав! На времето дядо Тодор го съдиха за някакви си пикливи апартаменти и други тъпотии. Никой не го попита,защо се е опитвал да ни направи 16-та република на СССР? Никой не отвори дума,че научи пословично работливия български народ да мързелува,да краде,да се оплаква и да не работи като хората.! Това се получи от този експеримент от 44-та до 89-та! И сега продължаваме с това" Ами нищо не зависи от мене..." !Не е така! Като почнеш от идиотите по улиците и пътищата,минеш през ченгетата дето дремят в колите си ,докторите-дето си вършат работата през пръсти,циганите/ те са без коментар/,БАН-дето загробва пари на вятъра/ това си е доказано/и много други.! И всички тези хора вкупом викат" Малки са заплатите,дайте още. "
kozl - майстор
thinkpad написа:
Много хора нямат пари да си платят сметката за тока, а ти, приятелю, говориш за "скъпа слънчева инсталация". И знаеш ли кое е интересното - една не малка част работят!
Знам, но не говоря, а инсталацията е факт. Сега чакам да падне цената на тока, защото съм намалил потреблението :roll:
toolegittoquit - майстор
kozl написа:
Знам, но не говоря, а инсталацията е факт. Сега чакам да падне цената на тока, защото съм намалил потреблението
По-скоро се надявай на слънчево време цяла година, че да не си на загуба, приятелю. :lol: Наздраве! :partyman:
valentino76bs - майстор
toolegittoquit написа:
Гадаеш, приятелю. Нулата като се прекъсне, не само електромера няма да работи, ами и ток да има у вас. Най-вече манипулациите се правят като се байпасне фазата. С нея се отчита. И все пак новите електронни електромери водят и записи за отпадане на захранването.
Говоря за нулата която захранва електромера!Тези електромери който ги гледаш на клипа едва ли са свързани по този начин да прекъсват захранващата нула към апартамента !И най често базикат софта вътре!
Lisko - майстор
Изтървал съм напечената дискусия - лек камък ли бил по-добре или тежък - обикновено като почне такава се разгорещяват страстите и се казват глупости и от двете страни. Не било решение на проблема а бягство. Хем е така, хем не е така. От мойта гледна точка проблема съм го решил, а дори и проблема на най-близките роднини. А това, че лекия камък никъде не тежал и никой не го обичал... басни за подигане самочувствието на тежкия камък. Сегашната българска държава е създадена от преселници. И тях ли да презираме, че са избягали от "проблема" ?
Junak - майстор
Andri01 написа:
... Никой не отвори дума,че научи пословично работливия български народ да мързелува,да краде,да се оплаква и да не работи като хората.! Това се получи от този експеримент от 44-та до 89-та! И сега продължаваме с това" Ами нищо не зависи от мене..." !Не е така! Като почнеш от идиотите по улиците и пътищата,минеш през ченгетата дето дремят в колите си ,докторите-дето си вършат работата през пръсти,циганите/ те са без коментар/,БАН-дето загробва пари на вятъра/ това си е доказано/и много други.! И всички тези хора вкупом викат" Малки са заплатите,дайте още. "
Интересно... Ще кажеш, че и Гърция 35 години пак дядо Тодор я е управлявал.
ZMeyGorianin - майстор
Прикачен файл:
988928_848068145236644_4761446696539397061_n.jpg
988928_848068145236644_4761446696539397061_n.jpg (19.44 KиБ) Видяна 1432 пъти
nv952 - майстор
ZMeyGorianin написа:
Прикачен файл:
Прикаченият файл 988928_848068145236644_4761446696539397061_n.jpg вече не е достъпен
ммм да!
Разглеждали сме един и същ албум в фейсбука :-D
Тази по ми ареса!
Нещо връзката между Вик и Ел майсторите не се е осъществила :finga:
Ама кво ти пука-важното е че (май) има IP44 :roll:

пп Понеже ъп-на темата се сетих че имах една снимка дето малко ме притесняваше :?
Не трябва ли кабела за бойлера да не минава баш до тръбите :?:
ИзображениеИзображение

Прикачен файл

11218217_929398920436899_6286566317182564069_n.jpg
11218217_929398920436899_6286566317182564069_n.jpg (70.18 KиБ) Видяна 1428 пъти
kozl - майстор
А кво за долната снимка, освен че липсва канал за пералнята :? Ама маркуча може да се излива и в мивката или в сифоня и.
Тръбите ако са ПП няма да се жалват. Може би металните части ще са подложени на електрохимична корозия :?
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 205

Тема "ЕЛ. АБСУРДИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: