• 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 205
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
Леките камъни поне може да изплуват или да бъдат запратени на брега. Тежките винаги имат съдбата да стоят на дъното.
Или да бъдат запратени към някой тежък камък. От тези дето се стоят на дъното.
Резултатът е ясен. Биват смлени на пясък. Лек и ненужен пясък който бива разпилян по всичките посоки на света. :-D
Забравени и никому ненужни песъчинки. А големия камък пак ще си е там.
:partyman:
P.S. Деца. Какво да ги правиш? Той Господ като си нямал работа си .... децата. :prayer:
pipilica - майстор
toolegittoquit написа:
Леките камъни поне може да изплуват или да бъдат запратени на брега. Тежките винаги имат съдбата да стоят на дъното.
toolegittoquit написа:
Терминал номер 2 на Софийското летище?
И как ша изплува камик бе, що са излагаш като ръсиш глупости. Трябва да ги принудим да смъкнат цената, ма ТЕ знаят че сме оВци и ем ни стрижат ем ни еБ....т. И още знаят че тука не може да има и една стачка като хората, все има едни измекяри дето не можели без ток чунким баба им все на ток е живяла.
Мнооо са ядосвам на такива като теб, на терминал 2 щял да ходи, и като идеш някъде кво с ляб и сол ли ще те посрещнат А? Пък тия дето останат, щот са будали, кучета ги яли А?
Ми ти рода немаш ли или не ти пука за тях, то за тва сме на това дередже щот всички се извъдиха хитреци и избягаха, всекой търси на баницата мекото и на работата лекото. Ми пиши се от тъмно зелените и не плащай ток, вода и други НИЕ ще ги платим вместо теб.

Сори за поста ама мноо се ядосах. Нищо лично не си само ти с такова мислене. Сори пак.
Последна промяна от pipilica на вт юли 28, 2015 1:15 am, променено общо 1 път.
kuger - майстор
toolegittoquit написа:
kuger написа:
пп: Терминал 2 не е решение, бягство от проблема е!
Не, решение в индивидуален план е. Родителите решават за децата си дали искат да им предоставят българска или европейска действителност.
hidrazin написа:
Леките камъни ги отнася течението и забравят за тях. А там където ги завлече течението никой не ги обича и никой не му дреме за тях.
Леките камъни поне може да изплуват или да бъдат запратени на брега. Тежките винаги имат съдбата да стоят на дъното.
Брега е изход, дъното е тиня!
Chefo77 - майстор
Не се драпайте! Той Тинки от момче си мечтае за Швеция ли беше, Холандия ли беше ... все даваше примери какви заплати вземали, пък какви пари печелели, пък как заработвали ...
Песъчинките и леките камъни са като леките жени - на тоя уй, на оня уй ... докато стигнат положение на ничий да не са. И като се обърнат - виждат само уйове.
pipilica - майстор
Бе той хубаво мечтае ама не знае че там и възелин не слагат. Не го знам кой е Тинки ли е друг ли е, те са много като него.
toolegittoquit - майстор
pipilica написа:
Мнооо са ядосвам на такива като теб, на терминал 2 щял да ходи, и като идеш някъде кво с ляб и сол ли ще те посрещнат А? Пък тия дето останат, щот са будали, кучета ги яли А?
Приятелю, аз не мога, каквито усилия и да полагам, да се погрижа за цяла България. Писна ми да си блъскам и главата с неуредици, които може и ги има само тук. Всеки може да гледа само себе си. Нелогично е ако другаде имаш по-добри възможности, да не се възползваш от тях и да си гледаш децата по-добре. Като гледам във форума една снимка, където "братята" роми са се закачили към жиците без електромер, след като са ги отрязали и това им е позволено, много скептично гледам на нещата тук. Не е правилно да се "пести" от ток, въпросът е в крайна сметка дали не пълниш джоба на чуждестранни компании и не плащаш тока на горните хубавци "братя" наши. Всичко тръгна от "евтината" тарифа на предната страница. Нормално е някой да си помисли за евтината, след като се получава така, че той плаща по "екстремно скъпата", заради някои които между капките плащат на "евтината". Не е правилно, но е нормално.
KingLin - майстор
Айде не оспамвайте и тая тема! Всеки си има глава на раменете - на кой по-тежка, на кой по-лека. Въпроса не опира винаги до пари. Семейство и приятели също са много важна част за мен примерно. Ама индивиди разнообразни колкото искате.
shadow__01 написа:
Само не разбрах как точно се влошава качеството на ел. енергията?!?
Заради такива идиотски изказвания на канцеларски плъхове съм се отказал от телевизията преди години.
Признайте си, ама честно. Вие не бихте ли се възползвали зимата да се топлите на "евтината" тарифа?
Честно си признавам че за да го затъкна на алчния капиталист с удоволствие бих го направил ама това е следствие от стандарта ни на живот тук. Ако българина живееше без да се притеснява дали ще може да си плати сметките този месец на никой нямаше да му хрумва да си "кръщава" електромера. А човека от клипа е прав за влошаването на предоставената услуга. За пример ще ти дам селата където ако има няколко такива тариката на останалите им мъждят крушките.
kozl - майстор
Аз инвестирах в скъпа инсталация за топла вода от слънчева енергия. По мои сметки ще се изплати след 10-на години. Ако бях ползвал кредит, дали щеше да ме чака банката толкова години да го връщам? А какво ще стане ако цената на тока скочи 2 пъти, ами 3 :? За колко години инсталациятя ще се изплати :? Всеки ще се юрне слънцето да улови. Слънчевия бизнес ще се възроди.
Работих в компания, която закупи хиляди декари земеделски земи с цел производство на енергия от слънцето. Имотите от земеделска земя станаха УПИ-та и бизнеса секна. Чуждите инвеститори отпиха от студената вода, стегнаха куфарчетата и на терминал 2 от България далече всеки отлете. Останаха УПИ -та, на които няма кой да плаща данъци, а общината се нада.......Останаха и кредити, които няма кой да погасява. Да тежките камъни, пардон кредити останаха да си тежат на мястото, а леките песъчинки ги отвя вятъра на терминала. Е и така може да се расъждава. Според зависи от гледната точка.
Евтината енергия е подарък от социализъма, когото оплюхме и затирихме. Подарък ама до кога :? Колкото повече прохожда икономиката и колкото повече ставаме ЦИГАНИТЕ в тая циганска държава, съответно и повече от енергиятя ще се консумира докато се почне ток да не достига.
Цената на тока е социална ама държавата не е щот по мяза на циганска държава. Цената шъ съ дига, циганите шъ си гепваме за без пари, а българете кучета ги яли на терминала 2, родина зае@али за по-добър живот се замечтали............
Andri01 - майстор
Прекалено много и изкуствено плачем:" ...държавата виновна..." !държавата -това СМЕ НИЕ !Ние си избираме правителствата! Нооо: 90% от хора,които предимно "плачат" ,работят по 3-4ч. на ден,останалите 5ч. пушат,приказват и се оплакват. Това съм го изпитал лично! Няма производителност,няма пари ! Е,друг е въпроса,че нашия съд е независим ,но е най-корумпирата част в държавата ни ! От него и само от него зависят много неща,но....! А и настина "терминал 2" не е решение! Проблеми има навсякъде по света,разликата е сам в естеството им!
valentino76bs - майстор
С дистанционното най вероятно прекъсват нулата нали? В меморито не се ли записват всичките тези прекъсвания или някакви други манипулации?
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 205

Тема "ЕЛ. АБСУРДИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: