• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
misota - напреднал
приятели помагайте да направя удължаването.как се прави пак ли на спаика цвят със цвят и после калай и изолиране после. :? :?:
Може и само на сплайка, без калая, здраво изолирбанд ако има някакъв опън и вредни вляния и си готов :)
smlxl - специалист
Само да Ви кажа, че аз съм от другата страна, т.е. клиент. Няма да Ви казвам какво правя операторите като ми изчезне интернета заради некадърни изпълнения като вашите. Последния път се постарах да Ви наложат глоби, защото като домоуправител на блока заварих капаците на комуникационните шахти отворени от един ИН оператор. Вечерта колегите Ви, които са го сътворили отнесоха "леки" глоби за това и се върнаха и си оправиха мизериите. Така че я си ги направете връзките както трябва и без такива изпълнения по Ваша преценка и извлечени познания от форуми между две свалки в гепиме.ком, защото Ви гарантирам, че в кризата все повече хора си търсят правата, за това което плащат. Сега го приемете като съвет и си прочетете малко книжки по съответната тема ако не искате да го отнесете после през джоба.
svetliopi44 - Чирак...
И в къщи един абориген от Мега лан ,ми удължи така кабела(спаика увита с хартиено тиксо :shock: )няма такава грозотия ... хем му казах по телефона как да го направи ,понеже не бях в къщи и жената не разбира е влязал във филм.
Има си конектори за тая работа и струват стотинки... :axe:
Изображение
velas - специалист
... то требе и акъл...
Че като има конектори, че пък и си сигурен че работят, действай!Хихихихии
Ако настоявате, ще мина с кримпвачките да ги щракна пък като не Ви контактува муфата си купете един плик и ....проба-грешка докато текне нета :wink:
cybersas - специалист
Ако има толкова кабели за удължаване (20 пише) - сигурно са в някаква кутия или ком. шкаф - та има си пач панели за тая работа - 24 порта и си готов :)
svetliopi44 - Чирак...
Става колега , ти го направи като хората ,а конектора го остави на мен ... щото така ич не ми харесва ... с това хартиено тиксо и спайка като за бойлер ... :shock: :axe:
me_against - специалист
Спойка, изолорирбанд между кабелите и термошлаух за кабела.
bulhomes2 - майстор
Таман щях да питам "К'во е това спайка?"
  • 1
  • 2

Тема "удължаване на 20 бр. ftp кабела" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: