Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
имам намерение да си купя генератор http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-EU20i-G ... 19ce6760b3
пише че не е утрояван разбирам че не е добре да е утрояван искам да знам какво означава това и как мога да разбера да ли се е случвало . . . познанията ми в електрониката са пълна нула :?
ESPACE - майстор
Не само по електроника а и по английски хич ги няма. :) Пише че не е влачен по пикници и изледи.
stiv1961 - майстор
TRIP-разединявам. Да не би да означава ,,разглобяван" :?
radius - майстор
Смятам, че са имали предвид, че не е разнасян насам-натам.
schuldiner - майстор
За всеки случай питах - лафът е като за двигател на кола и е със смисъл, че не е назорван (за дълго време на високи обороти). Питах и за генератора англичаните (големи кучета са!), ама казаха, че не е добра сделка. Според тях трябвало да се пробва с директна оферта минус 20-30%. Аз тези работи не ги умея...
hidrazin - майстор
Генератора не е лош и е инверторен.Абсолютно същия у нас струва 2500лв.
Оня пише че го е купувал за рождения ден на детето му и е ползван само 6 часа.
Щом е оставил възможност да му се задават въпроси, значи че може и да свали от цената.
Липсвало му едното гумено краче, но бил работещ и можело да се пробва.
И какво значи че не ги можеш тия работи?Прати му една оферта от £600,00 и сигурно на
700-750 ще се съгласи.
darken_nz - специалист
Само едно ми е чудно.
Защо го продава ?
Нещо яко с парите ли го е закъсал ?
Иначе не мога да кажа нищо лошо за машинките - освен за цената :-D
Той може да пише, че генератора не е разнасян, че не е претоварван и е в перфектно състояние, но дали е вярно е въпрос.
Иначе желая успех естествено.
Дано да е така.
tehribo - специалист
Направил е над 100 продажби човека и почти всички са доволни, само двама са се оплакали и като им чета оплакванията, може и те да са си виновни.

Купувай и тва е. Не праща до България като гледам, така че искаш не искаш някой ще трябва да ти го вземе от там и ще може да погледне на място дали е читав

Тема "генератор хонда" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: