• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
MIRO_073 - майстор
Junak написа:
MIRO_073 написа:
Junak написа:
Ако не сте виждали димер, който не е предназначен за монтиране на мястото на ключа - не мога да ви помогна. А на схемата е начертан точно такъв - "двупроводен" димер . И такива има - не коментираме колко струва и от кой каталог е. Не се монтират толкова сложно - има си и вход /фаза и нула/ и изход /фаза и нула/.
Виждали сме, ама днешните са такива :-D
Виждали сте, ама друг път - това е от ДНЕШНИЯ каталог на Schneider-electric
А наясно ли си колко струва? И с какво помагаш на на питащия? За 10год не съм продал нито 1 такъв, ще ти се завия свят от цена. Не става за директна смяна То колко такива си слагал, защото покрай тия каталози днес го откри 7 дни след като се учуди и ти показахме другите димери БЕЗ НУЛААА. То е ясно, че не си слагал нито от едните нито от другите. Е то се видя кои рови в интернет. :-D Ама да се образова човек е добре
Последна промяна от MIRO_073 на съб апр 13, 2013 9:06 pm, променено общо 5 пъти.
Junak - майстор
Надявам се да помогна на тези "специалисти", които не пропускат да се заяждат във всяка тема.

А на питащия предполагам че му помогнах достатъчно, защото му показах къде греши и защо му горят ключовете, а не му обяснявах за каталози и лаборатории

Прости търговци, слаба клиентела :-D
Последна промяна от Junak на нед апр 14, 2013 6:55 pm, променено общо 1 път.
8180 - майстор
Като Модератор тук, съм склонен да приема мнението на Junak, което (склонността) ИМА значение. :?

Дано не се окаже, че някои мнения са предимно за визуализация на подписите, моля.
До време (съдържание, полезност) го допускаме.
MIRO_073 - майстор
8180 написа:
Като Модератор тук, съм склонен да приема мнението на Junak, което (склонността) ИМА значение. :?

Дано не се окаже, че някои мнения са предимно за визуализация на подписите, моля.
До време (съдържание) го допускаме.
Подписа веднага го махам...

П.П. Г-н Модератор Моля махнете ми подписа защото мисля, че сте забранили моделирането на профилите или ме насочете. Благодаря
vk - специалист
Е колко да струват тия димери да ни завие свят . Тия от серия Unica U3.511.xx- димер девятор са от 50 до 80 лв. Зависи и кой как ги взема с каква отстъпка. Но са качествени, няма да бръмчат. Защото например от серията Sedna бръмчат. То като трябва да се направи нещо хубаво. Иначе за баба на село не и трябват такива.
MIRO_073 - майстор
Утре мога да кажа колко. При положение, че един обикновен турски струва 6-8лв. Няма да отговоря в темата. Ако някои го интересува да ми пише на ЛС ще му кажа без да му го продам.
drastar - специалист
това е в Брюксел 41 евро без ДДС

Прикачен файл

det1.JPG
det1.JPG (100.85 KиБ) Видяна 2570 пъти
MIRO_073 - майстор
drastar написа:
това е в Брюксел 41 евро без ДДС

Предполагам без монтажна рамка, крачета и декоративна рамка

п.п. Толкова струва. Понеже колегата сложи цена в Брюксел, в България е толкова.. 1-ва позиция е от снимката със схемата няколко поста по-горе, трета е за сравнение от предходния пост. Също без ДДС

Прикачен файл

mgu.JPG
mitko2be - специалист
Колеги,защо спорите.Въпроса беше за повреждащи се ключове и вече е решен.Темата се измества в друга посока. :partyman:
MIRO_073 - майстор
mitko2be написа:
Колеги,защо спорите.Въпроса беше за повреждащи се ключове и вече е решен.Темата се измества в друга посока. :partyman:
:partyman:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Въпрос за девиаторни ключове?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: