Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Martins - специалист
Избирам между Legrand Valena и Schneider Unica. Моля за мнения на хора, които са ползвали или са запознати с въпросните ключове.
vk - специалист
И двата са качествени - значи остава избора по цвят и красота, където никой не може да ти даде съвет.
Като че ли Шнайдера е по-разпространен в страната, има и по разпространен избор на допълнителни елементи (ако това има значение)
bimbaeco - майстор
Аз също съм фен на Шнайдер.
fikata - майстор
Заключително мнение: нежната половинка каквото хареса. :)
Martins - специалист
VLADO66 написа:
А аз съм фен на Simon. :)
Simon бях взел, но конкретно за ключовете им е доста елементарна конструкцията и щракат много силно. Горепосочените марки са така конструирани, че омекотяват щракането. Ползвал ли си дълго време Симон ключ и какви са ти впечатленията, че аз бях сложил 2-3 и сега мисля да ги махам.
VLADO66 - майстор
Ползвам ги десетина години на няколко места и един хотел,до сега без дефект и нагоряло/за контактите/.Единствено им е гадна детската защита докато се разработи.
Martins - специалист
VLADO66 написа:
Ползвам ги десетина години на няколко места и един хотел,до сега без дефект и нагоряло/за контактите/.Единствено им е гадна детската защита докато се разработи.
Аз съм взел контакт Simon Basic и ключ Simon Akord. Имаш ли представа каква е разликата като конструкция м/у Basic, Classic и Akord? Или е само в дизайна разликата?
VLADO66 - майстор
Предполагам само в дизайна,Акорд не съм виждал,ползвам от другите две серии.
boqn_zara - специалист
Легранда е по-добър от Unica серията на schnaidera.

Тема "Избор на ключ за осветление" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: