Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
filmatoplo - майстор
Здравейте , търся да заменя едно ключе (което се повреди) на една ръкохватка на лебедка .Ключа е трипозиционен -Он ,Оф , Он , лебедката Райдер монофазна , ключето е 6 клеми .Аз подмених ключа временно с Тумблер който блокира в положение , а на мен ми трябва който се връща в средно Оф положение -въобще има ли такива .За да няма объркване сегашния ми тумблер е малка кутийка с 6 клеми отдолу , отгоре има мини ръчка с 3 положения , в основата на ръчката има гайка която пристяга тумблера в отвор в който се постави .Да издържа на 220 волта .Такова нещо търся -благодаря.
Andri01 - майстор
Има такива - on-off-on ключета. На вид са като ЦК, 6 клеми и със самовъзврат. Търси из магазините за електроника .
inspo - майстор
Филма, търси ключ три позиционен незадържащ .
Нещо такова http://ekom.bg/index.php?area=catalog&id=4962 или http://www.tpetrov.com/search.php?s=%E1 ... 1%F2%E8%EA
ditronix - специалист
В ЕЛИМЕКС имат,потърси там. Имаше и български такива,ама бяха боклук. Едни пластмасички вътре,щракнеш няколко пъти и се откърши. А на фасон ги бяха докарали-като никога...
filmatoplo - майстор
Благодаря ,ключа по форма е като белия , само да съм сигурен че ще обръща движението на лебедката .
valentino76bs - майстор
Във Викиват ги има,същите се използват и за стъклата на колите.Потърси и в автомагазините.
moimoimoi - майстор
valentino76bs написа:
Във Викиват ги има,същите се използват и за стъклата на колите.Потърси и в автомагазините.
220 v :!:
valentino76bs - майстор
Клавишен превключвател rocker KCD2 16A/250VAC 20A/125VAC (ON)-OFF-(ON) DPDT черен – автомобилни стъкла

Цена: 4.30лв.
Брой:
Клавишен превключвател тип (Rocker) KCD2, номинален ток 16A/250VAC 20A/125VAC с една стабилна позиция (ON)-OFF-(ON) DPDT контактна система
Предназначение: Управление електрическите системи на автомобилите - автостъкла
Тип: Rocker
Модел: KCD2 aналог на RS-223-4C
Номинален ток 250VAC: 16A
Номинален ток 125VAC: 20A
Брой стабилни позиции: 1 2x(ON)-OFF-(ON)
Контактна система: DPDT
Брой изводи: 6 пера 6.3x9.5mm
Съпротивление на контактите: 20mΩ
Цвят на корпуса: черен
Цвят на клавиша: черен
Работна температура: -25°C-+85°C
Електрически живот: 10 000 цикъла

Прикачен файл

product_large_24421.jpg
product_large_24421.jpg (28.82 KиБ) Видяна 1410 пъти

Тема "Въпрос за тумблер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: