• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
Johny написа:
E "И"-то е излишно, не се заяждай:..
Абе не знам дали колегата Найденов се заяжда, ама ще ми е интересно да видя предпазители, на които е написано, че са с крива Ц. :-D
:partyman:
azaz1217 - помощник
svetlyon написа:
Нещо такова е... имам токоизправител>инвертор>асинхронен двигател и се чудя как трябва да бъде защитена веригата. Нещо като гледам май съм в грешка ама така се получава като човек сам се учи. Преди токоизправителя трябва да има 3полюсен ама не съм сигурен с какъв ток на изключване, а преди инвертора постояннотоков или бъркам вече и аз незнам.
Мой съвет и така го правят Сименс , АББ и въобще е стандарт , преди DC Link -а се слага или автоматичен прекъсвач или бързодействащи предпазители . На DCV се слага ЗАДЪЛЖИТЕЛНО бързодействащ предпазител на единия полюс .Ако сложиш там АП рискуваш да взривиш всичко при едно к.с. Още няма измислено АП за DC което да гарантира резултат .Ако още се интересуваш мога да ти пратя точни данни .
pavelari - майстор
hidrazin написа:
Johny написа:
E "И"-то е излишно, не се заяждай:..
Абе не знам дали колегата Найденов се заяжда, ама ще ми е интересно да видя предпазители, на които е написано, че са с крива Ц. :-D
:partyman:
ти по тази тема само въпроси може да задаваш - естествено отговор от мен БЕЗПЛАТЕН няма да получиш
hidrazin - майстор
pavelari написа:
естествено отговор от мен БЕЗПЛАТЕН няма да получиш
Добре де. Щом настояваш, ще ти вземем парите. То че ще си плащаш за отговори е ясно. Май и на всички във форма стана ясно. Въпроса е колко? :?
Лошо е когато си бягал от часове в училище, много лошо... [-X
:partyman:
svetlyon - напреднал
Здравейте, всичко съм сметнал, направил и избрал... само има пресмятане на едно критично хлъзгане, което ме притеснява малко, но ще го боря и него. Поздрави! ;)
pavelari - майстор
hidrazin написа:
pavelari написа:
естествено отговор от мен БЕЗПЛАТЕН няма да получиш
Добре де. Щом настояваш, ще ти вземем парите. То че ще си плащаш за отговори е ясно. Май и на всички във форма стана ясно. Въпроса е колко? :?
Лошо е когато си бягал от часове в училище, много лошо... [-X
:partyman:
нещастен паляк който все е ходил на училище и още много трябва да ходи на училище но нема време да стане от компютъра да не би да го изпреварат във форума
hidrazin - майстор
pavelari написа:
нещастен паляк който все е ходил на училище и още много трябва да ходи на училище но нема време да стане от компютъра да не би да го изпреварат във форума
Ха. Аз съм си щастлив. Говори за себе си. Пък кой не е ходил на училище се вижда прекрасно. Ами ти едно изречение не можеш да напишеш бе човек!
Изреченията започват с главна буква, има там разните му препинателно знаци, има и как завършват изреченията... Хайде сега да се връщаме в основното училище. Нищо ли не е останало в главата ти оттогава?
Ама стига сме спамили темата на човека. Ако някой мод реши да се заеме нека почисти темата.
:partyman:
dobcho_vn - специалист
Начи тъп съм, ок, ама как избрахте прекъсвачи, предпазители без да знаете какви са т.к.с?
  • 1
  • 2

Тема "3 полюсeн АП 600А 600V и бързодействащ предпазител 500A 600V" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: