Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте.Търся ротор за водоструйка Керчер К2.01.Никъде не намирам.Навсякъде ми продават цял двигател.Ако някой има можем да се спазарим някак си.Благодаря предварително.
fikata - майстор
Фирмата KÄRCHER на български винаги се е произнасяла КЕРХЕР
hidrazin - майстор
Този модел на Керхер е от детските - любителски модел. Ако не се лъжа струваше някъде към 140 лева. Какъв ротор си тръгнал да търсиш за тая пръскачка? Ако намериш читав двигател го взимай. Ако не - в магазина за нова.
:partyman:
този модел ми е вършил работа повече от 5 години макар че на теб ти се вижда детски.Ако за теб това са нищо пари то,за мен са много.Една умна глава е казала КОЙТО НЕ ЦЕНИ СТОТИНКАТА НЕ ЦЕНИ И МИЛИОНА.
stiv1961 - майстор
Ако тази е като твоята, вземай я цялата. Ще ти върши работа още дълго време
http://prodavalnik.com/chasti-kerher-i33516685

Моя Бъджет го експлоатирам яко, а Керхера е къде, къде по..... :)
П.П. Лазаре, тази обява е изтекла отдавна :) , и аз я видях, но...
hidrazin - майстор
От вътре така ли изглежда?
Прикачен файл:
Керчо.JPG
:partyman:
Chefo77 - майстор
kalinof написа:
Никъде не намирам.Навсякъде ми продават цял двигател.Ако някой има можем да се спазарим някак си.Благодаря предварително.
Ако искаш, специално за теб да продават и намотката на линеен метър. Цялата водоструйка е 100 лева, никой няма да си играе да внася части за нея. Не го казвам с цел да те обидя, а да оправдая ненамирането на част от двигателя от вносителя. А и с оглед цените на резервните части, един ротор би струвал поне половината машинка.
Единственият ти вариант е да намериш отнякъде втора употреба. Макар че там първо хич няма да цепят мотор и второ - дори и да го сцепят, в какво състояние ще е ротора?
А, и пресен да се пениш на доказани потребители никога не е било в плюс. Приятелски съвет. :wink:
мислех си че ще намеря по лесно само ротор но мога да взема и двигател.А това с доказаните потребители.Не всички са такива но на някои от тях наглата нотка в отговорите ме дразни.Все пак форума е за да се помага с нещо,не да се правим на велики.Не съм чувал някой да се е родил научен. :partyman:
hidrazin - майстор
Можеше и тук да отговориш че така изглежда отвътре. Щом ми пишеш, значи до никъде не си я докарал с намиране на ротор. Ама няма и да намериш де.
Сега преди да видим какво може да се направи е хубаво да кажеш от къде реши че ротора е изгорял?
:partyman:

Тема "Водоструйка Керчер К2.01" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: