• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
bulhomes2 - майстор
Наскоро имах подобен проблем. Не се включваше подсветката на една камера. Спря когато нещо са мърдали покрай кабелите. Камерата си работеше, но не и подсветката. Имам една, на която вече са останали само 3 диода да светят и мислех, че са и тези са изгорели. Да ама нещо пак размърдали покрай кабелите и се оправила. Сега като чета темата и си обяснявам, че явно е имало лош контакт някъде, през който не е можел да мине повечето ток за подсветката. boretobobo прегледай си връзките и дано минеш тънко като мен!
kozl - майстор
И при мен появи се тоз проблем. Смених захранването с по-големо - премести се на другЪде проблемО. Захранването работи до време, а гаранцията в магазина дреме и похарчих още 22 лева за отстраняването на проблема. Сега пък от 4 камери едната образ нЕма а в тъмното диодите на всичките блещукат в червено. Демек захранване до камерата има щом в тАмното диода ми се червенее, или шЪ дЪ е кабело се прекъснал и видео сигнала ич го нема или шЪ требе и на тЪз камера гаранцията и да и тРаЖим - па да видим Уважение ке има или ли ке треба нова да купУам :? .
bulhomes2 - майстор
Па ти щом имаш гаранция - нема к'во да го мислиш. Оди да се оправят търговците!
На тая мой'та дето са им останали 3 диода мисля да им добавя тоя външен прожектор
Прикачен файл:
$(KGrHqYOKpMFIr-L)iQ2BSQvD8VM9!~~60_3.JPG
$(KGrHqYOKpMFIr-L)iQ2BSQvD8VM9!~~60_3.JPG (43.07 KиБ) Видяна 2067 пъти
8$ + адаптер осигуряващ 500mA на 12 волта.
ArturDent - Почти Безобиден
Какви милиампери, какви пет лева?
:idea: За да видите дали светодиодите светят - погледнете ги през камерата на телефона или фотоапарат.
kozl - майстор
Още един парашутист. Ако беше прочел темата от началото - нЕмаше да задаваш тъпи въпроси.
boretobobo - специалист
Колеги не спорете за глупости захранването беше цъфнало като майска роза.
На пробния траф му дойдоха множко 4 камери без подсветка работя но с подсветка не.
Реших проблема вчера поръчах захранващ блок W-12 v 8p/4a монтирах го.
И проблема го нямам всяка камера с отделен кабел и отделен порт блока ми
излезе 54 кинта. Благодаря за отзивите дано инфото помогне и на други ако имат проблеми. :partyman: =D>
  • 1
  • 2

Тема "Видео наблюдение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: