• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Тани - модератор
За да разбереш отговора на единия от въпросите, ще трябва да работиш под напрежение. Аз не бих поел отговорност да ти дам този отговор, предвид практическия ти опит! Съжалявам!
gogorog - специалист
Благодаря много за съветите. Страшно много съм доволен.
Тани - модератор
Предлагам да кажеш от къде си. Ако има някой от населеното ти място и има желание, да дойде да ти го свърже за 5 минути! После бирата ще е от тебе! Това е единствения разумен вариант, поне според мен! Може и да греша!
gogorog - специалист
Мерси, ще гледам да се оправя сам.
a3ot - напреднал
Тани написа:
Ако мога правилно да преценя нивото ти от въпросите, които задаваш, най-правилния съвет е да повикаш някой , който разбира! По-добре сега да го извикаш, отколкото по-късно, когато ще си направил някоя беля! За съжаление, с цел безопасност, някои дейности не се вписват в идеята НАПРАВИ САМ! Това по никакъв начин не бива да те обижда! Сигурен съм, че си доста по-добър от останалите в някоя друга област. Искрено се надявам да се вслушаш в съвета ми!
С най-добри чувства!
:supz:
icemans - специалист
По принцип като си отворил кутията над ключа би трябвало да се ориентираш кой кабел къде отива. Три кабела трябва да отиват към ключът ти - една фаза и два за консуматорите в банята. Ако не можеш да се ориентираш кой за къде е, трябва да махнеш изолирбанда с който са увити (предполагам) и с фазомер да видиш къде ти идва фаза като включваш ключа за лампата в банята. И това разбира се е, при положение, че ти минава фазата през ключа, което е правилно, но не сигурно дали е направено така. Но наистина трябва да внимаваш защото с тока шега не бива - има доста нещастни случаи........ Не прави нещо в което не си сигурен. Та ако си намериш фазата която отива към лампата ти, свързваш там и луните, но е добре да развиеш самата снадка нацяло и да я усучеш наново, а не просто да увиеш новия проводник отгоре.
  • 1
  • 2

Тема "допълнително свързване към двоен ключ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: