• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
ohdan - специалист
Не мога да повярвам #-o Точно там първо пуснах и аз темата въпреки че и преди съм правил опити да получа помощ по други въпроси и винаги темите са ми отивали в "модерното кошче", или изобщо не са били публикувани. И аз твърдо няма да влизам там повече а ще отивам направо при специалист при някакъв неразрешим проблем ако не намеря помощ да го разреша и от този сайт където винаги съм я намирал. [-X
8180 - майстор
Да вземем да се върнем на темата, ако е нужно или да я приключваме на 7-ма страница. :?
kozl - майстор
vekota написа:
Филтъра е махнат.Без филтъра го включих снощи да зарежда акумулатора. Престраших се и го оставих около 2часа.Не изгоря предпазител.Дали работи както трабва ? Ще зарежда ли голям акумулатор незнам? От разглобяване и снимане какво съм размърдал или от филтъра да е било ? Акумулатора ли е бил полу мъртъв че да е горял предпазител и филтър? Не мога да си го обесня.
Бих помолил някой ,който разбира и се наема да му пратя по еконт другите две отверки.Да намери най добрия вариант ,горе долу колко пари ще излезе (с труда)да снима поетапно какво слага, да тества и да се дискутира,за да се помогне на много хора,които като мен уважават самоделките направени от хора които разбират.
Реши ли се някой нека пише на лични или не както прецени.
Благодаря на всички които се отзоваха и дискутираха !!!
Тая тема съм я изтървал, но и аз имам зарядно за отверка и даже си я ползвах. И взе да ми гори бушона - със и без въртене на отверката :shock: Докат се прицеля У винта и бушона сгорел и така, докато стигна до извода, че филтърът (онова с трите жици) е окъсил ама не съвсем, а колкото да стопи нЕколко предпазителя докато аз се :?. А как се светнах :roll: Ами като ми свършиха предпазителите и му наденах по-големи стойности и оНо светна - онова с трите крака, а после и я се светнах да го елЕминирам и демонтирам и с отверка пак да завивам и развивам.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "токоизправител?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: