• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Тани - модератор
Най-вероятно отиват по един червен за платката със светодиодите и един за щипките за зареждане на акумулатора - те се вързват на плюса. Към минуса се свързват черния и синия - пак за платката и щипките. Кашата която е направил в момента, противоречи на всякаква логика!
fox_vt - майстор
Свързването е интересно :? Но ме притеснява надписа на бележката на трафа 220волта на 12 волта ако е вярно не се хабете няма смисъл от това зарядно.
ohdan - специалист
Само още едно пояснение , защото виждам че съм го пропуснал :datz:
Двата от червените кабели са за предпазител на който се виждат клемите на една от снимките, явно останал незабелязано от никого?
fox_vt - майстор
Братчед предпазителя трябва да е последователно а аз доколкото видях от снимките е паралелно.
hidrazin - майстор
ohdan написа:
Само още едно пояснение , защото виждам че съм го пропуснал :datz:
Двата от червените кабели са за предпазител на който се виждат клемите на една от снимките, явно останал незабелязано от никого?
Явно не е снимано а не незабелязано. Сега какво? Боб ли да хвърляме за това, което е извън снимката? Пък нали си беше писал? Писал, писал недописал. Или не можеш да разчетеш какво си записал?
Сега почвай да снимаш така, че да се види всичко.
:partyman:
gogo7777 - майстор
Не знам тоя траф от микровълнова фурна, дали е подходящ за зарядно. Няма ли да грее при продължителна работа 10 часа, че и нагоре.....
todortv - майстор
5 страници за един грец!
Трафа не е от микровълнова, но са развивани навивки от вторичната.
Греца го натъманихме, сега остават още две жици :lol:.
Тани - модератор
Е, надявам се, в следващите 5 страници да успеем да ги свържем :wink:
hidrazin - майстор
Не е от микровълнова. Като го гледам какво е червено прилича на някой Райдер. Това че магнитопровода е шит, не означава че е като при микровълновите. Китайска му работа.
:partyman:
gogo7777 - майстор
Може и да не е от микровеле, но щом е "шит" няма ли да грее?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

Тема "токоизправител?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: