• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
ivanabrashev - напреднал
За много години на всички!
Пари има събрани, не е това проблема. Най-вероятно резервното стъкло ще излезе по-скъпо от тези плафони по 3.50 единия. Чисто и просто най-лесно е да се сложат стъкла на мястото на счупените. Има 4 счупени стъкла от 8 плафона и ме дразни от естетическа гледна точка. А подмяната на стар с нов най-вероятно ще бъде съпроводена с пробиване, измазване и боядисване. Старата мазилка е доста рехава и не ми се отваря допълнително работа заради едната естетика.
"Икономията е майка на мизерията" ... това за какво беше, че искам да купя стъкла и да ги сменя? Жилищния вход е в доста прилично състояние и искам да стане малко по-уютно. За бурканите наместо на стъкло няма въобще да коментирам, струва ми се доста грозно като изпълнение.
MIRO_073 - майстор
Търсиш наистина нещо, което много много много се съмнявам, че ще намериш. Има по-големи в основата такива плафони. Мисля, че няма да боядисвате като не искате. Без пробиване как се монтира ново тяло-може ли? Мисля, че ще се наложи да пробивате.

А естетика (относно "Икономията е майка на мизерията") без някакви минимални вложения за малко латекс-за около 3 лв, 20 дюбела и 20 види - за около 2 лв, 8 нови тела - за около 30-35 лв, и то разделено на 10-15 апартамента... как да го разбираме, като непоносим разход, а още повече, че сте събрали и пари.

Но никои не може да Ви ангажира с неговото мнение. Още повече, че и нас объркахте с Вашето
ivanabrashev написа:
...Има 4 счупени стъкла от 8 плафона и ме дразни от естетическа гледна точка. А подмяната на стар с нов най-вероятно ще бъде съпроводена с пробиване, измазване и боядисване. Старата мазилка е доста рехава и не ми се отваря допълнително работа заради едната естетика.
...
VLADO66 - майстор
На основата на плафоните има безброй отвори така че е напълно въможно да не се наложи ново пробиване.Добре е да се изберат нови с поликарбонатно стъкло.
stiv1961 - майстор
Иванчо, Нидразина ти е дал линк с над 1200 артикула от сорта а ти търсиш още естетика :? Ето ти още та съвсем да се объркаш и темата да набъбне до 5, 6 страници глупости за 4 кирливи стъкла :sad:
https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D ... 63&bih=613
  • 1
  • 2

Тема "Резервно стъкло за стълбищен плафон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: