Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
stiv1961 - майстор
kabel96 написа:
Влезе вече и в господарите :? :partyman:
Ха-ха, току що го гледахИзображение
Найденов - специалист
a_anastassov написа:
MIRO_073 написа:
Аз гласувам hidrazin да бъде номиниран за най-полезен съфорумец в ел раздела с право за кандидатстване за модераторски права :prayer:

П.П. Аз не знам как, но нека някой който знае да пусне една тема с вот да определим кой е най полезния съфорумец в раздела!
НЕ само в ел. раздела.
+10
+2!
Плюс две, щото гласувам с двата си горни крайника, докато пиша с долните.
Хидразин е изключително полезен, коректен и търпелив, когато не бъде подразнен с полуидиотски или съвсем тролски въпроси.


П. С. А кога са следващите избори за президент?
:partyman:
П. П. С. Тяна, `звинети за спама...
stiv1961 - майстор
Няма нищо, ама май ми подминахте въпроса :-D , или наистина е идиотски и тролски :-D
stiv1961 написа:
А бе я чекай да питам, значи има ли значение коя клема къде ще закача, че забравих коя къде е :?
Единия кабел излиза от ключа и влиза в терморегулатора, от там другия отива в една термозащита/ май :? / и от там към нагревателя.
hidrazin - майстор
stiv1961 написа:
Няма нищо, ама май ми подминахте въпроса :-D , или наистина е идиотски и тролски :-D ...
Стига де. Ако има посока ще има и стрелка. :-D Представи си обикновен ключ за ламба. Гледаш ли от къде влиза и излиза тока?
:partyman:
AAsat - специалист
Въпроса е силно философски - в единия случай включваш източника на енергия към консуматора а в другия - консуматора към източника на енергия.
DMN - майстор
stiv1961 написа:
А бе я чекай да питам, значи има ли значение коя клема къде ще закача, че забравих коя къде е :?
Ами представи си, че държиш двата проводника, които трябва да свържеш към терморегулатора в ръце(тук изключваме безопасността). Какво ще стане когато ги допреш? Ще протече ток и печката ще заработи. Терморегулатора прави точно това - затваря или отваря веригата(прекъсвач), когато температурата падне под или над зададената. Сега като се замислиш, както и да си разменяш тези два проводника в ръцете преди да ги допреш - значение няма нали? :)
stiv1961 - майстор
DMN написа:
значение няма нали? :)
Няма :) , ами идиотски въпрос :-D Тенкю на всички, в събота ще сглобявам..... ако утре пристигне джаджата де :?
saraneron - специалист
Това реле за променливо напрежение дъли ще работи и на постоянно такова??????????????? http://www.ebay.com/itm/310784200053?ss ... 1439.l2649
hidrazin - майстор
Това обаче ще работи:
Solid State Relay SSR DC-DC 25A 3-32VDC/5-220VDC 25A
Иска си и радиатор.
:partyman:

Тема "Терморегулатор за конвектор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: