Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
stefan_mil4ev - специалист
Здравейте,
търся някой който да може да ми изработи нагревател. Нагревателя е горе долу като този:
http://apogee99.com/index.php?main_page ... ts_id=1698
Ако, някой знае фирма която може да го направи да пише, вече ходих на едно място и ми казаха, че никой не изработвал такива вити нагреватели.
valentino76bs - майстор
Не можеш ли да вземеш една такава духалка и да извадиш нагревателя за да го пригодиш за каквото ти трябва!
stefan_mil4ev - специалист
Ако имаше такава опция нямаше да пускам тема.
mcm - специалист
На посоченият линк поръчах преди година и половина нагревател за бойлера. Балона ми е неръждавейка, съответно си поръчах и нагревател неръждавейка. Отзивчиви са, но нагревателят им не изкара и година, понеже съм далеч и ми идва малко скъпо с доставката, съм го решил по следния начин: купувам най евтиния нагревател в магазина при нас и година да изкара пак ще е по добре. Към Колегата питащ в темата, съвета ми е или си намери нещо стандартно или приспособи това което имаш към стандартен нагревател който лесно се намира по магазините, за да не си губиш времето.
stefan_mil4ev - специалист
В магазините няма такива нагреватели. За това търсех някой, ако с това си вади хляба, а и на мен ми трябват много бройки. Вече открих един който евентуално може да ги направи.
Duke_BG - специалист
попитай Елдом инвест във Варна щом ти трябват повечко бройки

и още нещо : поразгледай из железариите нагреватели за бойлер - просто вземи от етикетите имената на производителите :)
успех

Тема "Изработване на нагревател" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: