Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
fikata - майстор
dimi_54 написа:

Колеги, искам нещо друго да питам то не е по темата ,но ме гложди отвътре. В един друг форум питах за схема. В обясненията написах че съм ,,замерил" диодите дали са изгорели. Модератора веднага ми направи забележка, че се ,,измерва'' а не ,,замерва''. Та какво ще кажете по въпроса кой крив , кой прав?
dimi_54 :-D
Не му се впрягай на модератора от другия форум. Нищо чудно той да пише и тук участвайки в тази "езикова дискусия" и защитавайки правотата на забележката там.
И "замервания" и "измервания" в електротехниката е имало има и ще има. Е, и не само там :)
:toimonster: :lol:
Последна промяна от fikata на пет май 23, 2014 11:06 am, променено общо 1 път.
dimi_54 - напреднал
fikata написа:
dimi_54 написа:

Колеги, искам нещо друго да питам то не е по темата ,но ме гложди отвътре. В един друг форум питах за схема. В обясненията написах че съм ,,замерил" диодите дали са изгорели. Модератора веднага ми направи забележка, че се ,,измерва'' а не ,,замерва''. Та какво ще кажете по въпроса кой крив , кой прав?
dimi_54 :-D
Не му се впрягай на модератора от другия форум. Нищо чудно той да пише и тук участвайки в тази "езикова дискусия" и защищавайки правотата на забележката там.
И "замервания" и "измервания" в електротехниката е имало има и ще има. Е, и не само там :)
:toimonster: :lol:
Не че му се впрягам, но толкова рязък тон и ,кастрене" не съм очаквал. От доста време влизам по форумите и питам за неща които не знам, не ми се е случвало такова ,,Чудо". Благодаря за разбирането!
hidrazin - майстор
fikata написа:
...Нищо чудно той да пише и тук участвайки в тази "езикова дискусия" и защитавайки правотата на забележката там...
Амиии... Тук за него сме на мноооого ниско ниво и не може да падне толкова. И не е само един. Често посещавам онзи форум, но вече много рядко пиша там. В края на април там пак имаше големи караници заради един от модераторите дето си мисли че сайта служи единствено на него за да си продава скъпо китайските чаркалъци. От доста време се е превърнал основно в продавалник и ако не става дума за телевизори - обикновено не си за там. Който го интересува:
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=9 ... 8%EB%EE%E2
То и от тогава новите постове рязко намаляха. Явно доста колеги се насочиха към други форуми.
:partyman:
dimi_54 - напреднал
Оооо, този пост и аз го четох преди да пиша тук. Ами явно не само аз съм от гръмналите. Преди малко случайно попаднах в друг форум http://hardwarebg.com/forum/showthread. ... DELUX-450W. В същия стил пише мнения, но там е по-кротък.

Тема "Трансф. за ниско напрежение за халог. лампи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: