Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Имам автоматична входна врата двойна портална с два ел.двигателя на 220в.(двигателите са с кондензатор на фирма BFT) Времето за затваряне и отваряне е едно и за двата двигателя (исхода е един и са свързани паралелно) но времето за едната врата (която е по с по голям размер)е достатачно ,но за малката е много имали начин да се монтират крайни исклучватели с което ще се реши този проглем. Благодаря ви предварително!
Кики - специалист
Има начин, просто двата двигателя се правят независими един от друг по управление, крайни изключватели + контактори. Разбира се управлението за посока си остава общо.
Кики написа:
Има начин, просто двата двигателя се правят независими един от друг по управление, крайни изключватели + контактори. Разбира се управлението за посока си остава общо.
Точно това ме интересува ако може някаква схема ще сам много благодарен.
moimoimoi - майстор
сам ли ще го правиш? защото вероятноста да оплескаш нещата е голям ,отделно е безопасноста,надежност
всеки един ел.техник с опит не би го затруднил преправянето на схемата


ние нито знаем сегашната схема как работи а искаш да ти дадем нова схема която да интегрираш към твоята,е вероятноста за успех е почти нулев

пресметни че само една грешка би ти прецакала твоята електроника и работата става дебела
Проглема е решен с едно реле за време и един контактор

Тема "ПИТАНЕ ЗА КРАЙНИ ИСКЛУЧВАТЕЛИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: