Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Къде се монтира GPS модул в лекавтомобил.
lov - майстор
Където намериш за добре стига да е на гадно място да не може да се намери лесно и отскубне. Антената обаче трябва да има пряка видимост към небето. Като стъклото не е пречка за нея. Ако е с вградена антена съответно целия модул трябва да има видимост.Най често някъде под арматурното табло но да се има в предвид че има и то армировка която може да стане екран.
докера - специалист
Предполагам , че ще монтираш GPS система с-у кражба ......Модула трябва да има две антени - GSM и GPS . Тази за сателитите трябва да е на място с възможно най-малко метални прегради , а тази за GSM по принцип няма голямо значение къде ще я монтираш .....
Също така , без да знам доколко си запознат , но да кажа , че GPS - България работят с Мтел и по принцип монтажа и осъществяването на връзките със сателитната мрежа и GSM мрежата ги извършват техни техници , като предлагат и техни модули .
Имай в предвид също , че не всички модули са съвместими с техния софтуер :wink:
lov - майстор
Той ако има пари за потдръжката и абонамента нямаше да пита тука във форума. Иначе фирми дал господ пък кой мобилен оператор върши преноса на данни си е съвсем отделна работа в темата, и трите предлагаха пакети преди време. Та да се върнем на темата. Отдавна се предлагат GPS модулли на смешно ниски цени. Които можеш да ги активираш с изпращане на SMS така че през останалото време не харчат трафик. И съвсем спокойно може да се ползва преплатена карта на който и да е оператор. Даже не е необходимо картата да е за мобилен интернет.
nbr - специалист
Търсиш или искаш да монтираш у-во? Какъв е автомобила?

Тема "Монтаж на GPS модул" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: