Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
fikata написа:
Защитата я настройваш на около 14 - 15А
:supz:
MIRO_073 - майстор
moimoimoi написа:
бобината може и на 380 волта да е
така при липса на някоя от двете оперативни фази пускателя няма изобщо да включи,един вид по надежна защита се получава така
естествено ако ти изчезне фазата която не се ползва за оперативна се надяваш термо защитата да изключи
Ми тя за това е там за да изключи
markov_75 - специалист
Прикачен файл:
IMG_20141017_182826.jpg
Пускателя вече е закупен и монтиран.Благодаря на всички които ми помогнаха за избора.Не е така масивен като старите на перущица,но засега си работи добре.
hidrazin - майстор
markov_75 написа:
Пускателя вече е закупен и монтиран....
Ти вземи и монтирай една капачка на тоя контакт, че ми призлява като го гледам. :-D
:partyman:
MIRO_073 - майстор
hidrazin написа:
markov_75 написа:
Пускателя вече е закупен и монтиран....
Ти вземи и монтирай една капачка на тоя контакт, че ми призлява като го гледам. :-D
:partyman:
И не само...шарения кабел кво прави отвън :? Защо не е хванат за болта вътре в кутията?
fikata - майстор
MIRO_073 написа:
hidrazin написа:
markov_75 написа:
Пускателя вече е закупен и монтиран....
Ти вземи и монтирай една капачка на тоя контакт, че ми призлява като го гледам. :-D
:partyman:
И не само...шарения кабел кво прави отвън :? Защо не е хванат за болта вътре в кутията?
И не само това.Как твоето търговско око"MIRO_073" е пропуснало, че липсват щуцери на входа и изхода на кабела от ПВ-то /ПВ = Пускател Въздушен/ :-D
markov_75 - специалист
Много сте наблюдателни :) !Контакта е без капак понеже няма ток в тази инсталация.Шарения кабел е нулата и е отвън понеже и болта за захващане е отвън,но предстои да го захващам.А гумените щуцери на отворите се скъсаха щом се опитах да ги пробия.

Тема "Питане за трифазен двигател" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: