Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
miroton - майстор
Ремонт с чука и в коша,тези дефекти се получават от неправилно боравене с апарата.
А между другото аз съм ги взимал по 3 лв бр.
За по голяма точност има други,hidrazin може да даде съвет за хубави апаратчета.
bulhomes2 - майстор
Напълно възможно е. Както казах най-вече меря вериги, понякога ми се е налагало да се мъча да меря съпротивление на намотки на разни неща. Ми то ако и по-хубав мултицет така ще го оправя с неправилно ползване - да заеба тоя сектор на техниката, а?!?
miroton - майстор
Не се отказвай,но за сега ти трябват евтини работи-грешка гръмне-хвърлиш.Пък и много точни уреди в много малки случаи ще ти трябват.

Аз до като се науча да знаеш колко тразнзистори съм опукал и още някои работи гърмът,докато е жив човек се се учи.
bulhomes2 - майстор
Дребните и едрите (над 380V) токове и хидравликите са нещата от ежедневието, които са ми тъмни. То няма как да си спец във всяка област, но по другите (за които се сещам) все нещо съм правил и имам поне елементарни познания. И пред себе си се оправдавам, че нямам време кога да изучавам непознатите неща. Но истината си я виждам, че нямам мерак. Някога така гледах диференциалните уравнения, докато не ги разбрах. После беше ебаси приятното. Със сигурност и тук е същото, но все ..няма време..
bulhomes2 - майстор
Изскочиха някакви предполагам защити, но не им разбирам и затова питам тук. Ще номерирам постовете, щото са с по няколко снимки.

1.
Прикачен файл:
20160319_171623.jpg
Прикачен файл:
20160319_171633.jpg
bulhomes2 - майстор
2.
Прикачен файл:
20160319_171700.jpg
Прикачен файл:
20160319_171708.jpg
bulhomes2 - майстор
3.
Прикачен файл:
20160319_171722.jpg
Прикачен файл:
20160319_171730.jpg
Прикачен файл:
20160319_171740.jpg
bulhomes2 - майстор
4. Това вероятно е някакъв включвател
Прикачен файл:
20160319_171814.jpg
Прикачен файл:
20160319_171825.jpg
hidrazin - майстор
Това е нещо като дядото на ТОВА
:partyman:
gibined - напреднал
Към троянския майстор! Хем не разбираш / по твоите думи / а имаш няколко уреда в работилницата!
Аз с такива от 10 лв. си вадя хляба, а ти не ги харесваш? Има една приказка: На калпавия .... вълната му пречи.
Нищо лично и успех с продажбата, но най добре е да ги подариш на някое хлапе, проявяващо интерес, та да видят децата с каква техника сме работили. Поздрави:

Тема "Какви са тези джиджавки?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: