Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте,
Искам да си взема един пистолет за топъл силикон и се чудя какъв да бъде. Видях Premium за 5 лева, дали ще върши някаква работа за тези пари? Гледах в Кауфланд има Topex 12-13 лева. Ще го ползвам сигурно рядко в домашни условия, в монета ми трябва да правя едни украшения и др.
Замислех се толкова много защото гледам, че има по 30 лева пистолети за НЕ професионална работа.
Не ми се хвърлят повече пари за фалшиви инструменти който стават за кофата с боклук!
Благодаря предварително!
valentino76bs - майстор
Какво общо има с електротехниката въпроса?
Нямам никаква идея в кой друг раздел на форума трябва да бъде зададен въпроса.
Пистолета е с ел. нагревател и мисля че ако нещо може да изгърми е само той.
muhala - майстор
Аз си купих от Лидъл един на Парксайд. Идеален е.

https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0% ... %D1%80-500
batvenko - специалист
Купих си от "левчето" за около 3 лв, около 9-10 вата- на пръв поглед абсолютен боклук, нишката в кабела е като косъм. Пръчките май бяха отделно, пак от там. За такива непретенциозни работи върши чудесна работа.
muhala - майстор
batvenko написа:
Купих си от "левчето" за около 3 лв, около 9-10 вата- на пръв поглед абсолютен боклук, нишката в кабела е като косъм. Пръчките май бяха отделно, пак от там. За такива непретенциозни работи върши чудесна работа.
И аз карах с такива преди лидълския. След като ги изхвърлих (имайки в предвид, че събирам боклуци) всичките си купих качествен.
nikolovvd - майстор
cipollini написа:
Искам да си взема един пистолет за топъл силикон и се чудя какъв да бъде.
Ще го ползвам сигурно рядко в домашни условия, в монета ми трябва да правя едни украшения и др.
Купувай един от пазара за 5 лв.! Така или иначе като си свършиш работата ще забравиш къде е прибран и пак ще си купиш.
Личен опит! :lol:
Chefo77 - майстор
Аз съм с един с 11 мм пръчки от Аветисян за 7-8 лева. И пак оттам - 1 килограм пръчки силикон. Какво толкова има в един пистолет - 30 грама пластмаса, един нагревател и 5 винта. На жената купих Steinel, че малко по-професионално го ползва, но не виждам особено предимство.
Като избираш, гледай да има консумативи за пистолета. Да не вземеш нещо с шантав размер и като свършат оригиналните, да се питаш къде зимуват раците.
Благодаря много за съветите!
Купих си един Premium за 5 лева, преди малко лепих едни крака на маса. На пръв поглед съм доволен, върши някаква работа.
Не мога да разбера как се изважда пръчката силикон след работа?
muhala - майстор
Не се вади. Разтопена е към пистолета.

Тема "Съвет за пистолет с топъл силикон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: