• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
ditronix - специалист
Четох пак първия ти пост, къде замостваш? Би трябвало да ръгнеш резистора на платката в клемата на тампер зоната и на съседната и маса. Ако има вътрешни тампер- микрети на самата платка - дай ги накъсо, много вероятно е проблемът да е в тях!
crez - майстор
ditronix написа:
Четох пак първия ти пост, къде замостваш? Би трябвало да ръгнеш резистора на платката в клемата на тампер зоната и на съседната и маса. Ако има вътрешни тампер- микрети на самата платка - дай ги накъсо, много вероятно е проблемът да е в тях!
Всички включватели за тампер в централа,клавиатура,датчици за движение са привързани механично и принципно затварят веригата. Ще погледна за микрети. Единственно не съм поглеждал мука,.
ditronix - специалист
Остави го мука. Там нямаш тампер. След като си блокирал тампер зоната директно върху платката, остават ти тамперключовете на самата платка и евентуално ако има такъв на клавиатурата. На платката даже би могло да са два броя- за предния капак срещу отваряне и на задната стена на кутията срещу откуртване от стената. Направо им дай изводите на късо, друголечение има, ама е много тегаво- разглобяване и почистване. Не си заслужава.
Nimi - специалист
crez написа:
Всички включватели за тампер в централа,клавиатура,датчици за движение са привързани механично и принципно затварят веригата.
С привръзване няма да стане. Запоявай директно.
  • 1
  • 2

Тема "Домашна алармена система на Телетек "Тангра 2"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: