Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
didoni_ - специалист
Кой е по-хубав и ефективен:с 1 или 2 мотора,с плъзгачи или с бутони за регулирането на мощността.Двигателите асинхронни ли са. :partyman:
Kasap - специалист
По-по-най-хубав е тих, мощен и йофтин. Примерно този:
http://technomarket.bg/products/0913470 ... 6-grx-a-60
Единствения му недостатък е, че на максимална степен ми засмуква пържолите от тигана.
krasi92 - майстор
С максимална гаранция от производителя .
didoni_ - специалист
Гледах един в технополис с 5 години гаранция :)
pipilica - майстор
Ми ако ти харесва на външност го взимай, не е кой знае колко пари. Те на последък от вътре са с еднакви мотори и турбини само ги слагат на различни тенекии и така. Тия кубици никак не може да ги измериш и може да се окаже че с по-малко кубици на час ти върши работа. Много зависи къде и как ще монтираш машината, колко и какви тръби ще ползваш, ако го включиш на комин без тяга все тая какво си купил, ако туриш един метър тръба и я изкараш на терасата ще вади много въздух.
Ти искаш ние да ти изберем машина как да стане като нищо не си казал за какво ти трябва.
didoni_ - специалист
pipilica написа:
Ми ако ти харесва на външност го взимай, не е кой знае колко пари. Те на последък от вътре са с еднакви мотори и турбини само ги слагат на различни тенекии и така. Тия кубици никак не може да ги измериш и може да се окаже че с по-малко кубици на час ти върши работа. Много зависи къде и как ще монтираш машината, колко и какви тръби ще ползваш, ако го включиш на комин без тяга все тая какво си купил, ако туриш един метър тръба и я изкараш на терасата ще вади много въздух.
Ти искаш ние да ти изберем машина как да стане като нищо не си казал за какво ти трябва.

Точно за терасата ми трябва,ще излиза директно навън.Мека връзка ще ползвам не повече от 1метър.
pipilica - майстор
Ми това е твоя аспиратор, освен ако не искаш подобна евтинийка за вграждане, щото тоя стърчи 50 санта и ще си удряш главата докато свикнеш да се пазиш. Ако го монтираш по-високо няма да ти върши добра работа, ако е над ел.котлон 50-60 санта ако е над газов 70, не знам що но така пишеше по упътванията им навремето като монтирах по два на седмица.
VLADO66 - майстор
Аз съм с този. http://www.technopolis.bg/b2c/details/7 ... G-SF-620-W малко на ташак то взех преди около 5 год. ама се оказа по-добър от стария който беше три пъти по-скъп и с турбина.Иначе с копчета е по-добре.

Тема "Избор на аспиратор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: