Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Някой може ли да ме насочи какво да търся. До снощи работеше безотказно. Изключих го и днес няма включване.Лаптопа не зарежда и изпищява 7 пъти.
kozl - майстор
Е как разбра, че не зарежда?
hidrazin - майстор
Изгорял процесор или повредено дъно. И тъй като процесора е малко вероятно да изгори, почти сигурно си е заминало дъното.
Така че бегаш към най-близкия читав сервиз или си купуваш нов.
:partyman:
Аз си бутнах лаптопа ( и моя е Dell) и след като го включих открих, че дисплея е жестоко сцепен. Насочиха ме към сервиз Торин. Можеш да се отбиеш и да видиш какво ще ти кажат. Не е скъп и са добри техниците. Аз го препоръчвам.
kalpev - специалист
Двама новорегистрирани. Единият пита, другия отговаря и уж "случайно", се споменава име на фирма с препоръки. Банално...
Freedom2015, да те питам аз теб, ти откъде разбра, че dolls е от София, та й/му предлагаш софийски сервиз?
Може да е от Варна, Бургас или Малко Търново :-D
mironcho - специалист
Алооо рекламиращия, не ти ли идва на ум, че потребител, който се е сетил да преброи писканията няма да зададе такъв тъп въпрос, ами ще си намери решение сам в нета или ще пита познати спецове, които със сигурност има?
И още - ще погледне и ще пише в раздел "Компютри", а не в "Електротехника" или разчиташ, че баламурниците тук разбират само от кабели дебели колкото палеца им? :axe:
exvitermini - специалист
Отлепен чип на дъното от прегряване... имах същия проблем.

Тема "Ремонт на лаптоп Dell inspiron n5010" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: