• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
filmatoplo - майстор
Благодаря утре ще звъня да търся, днес изтървахме влака, моя ключ е с кат номер А9Е18073, един превключвател 3 позиционен. дано има.
stiv1961 - майстор
И на двата сайта ги има. Между другото в първия сайт можеш да поръчаш и без регистрация, прочети долу вляво ,,как да поръчам".
valentino76bs - майстор
filmatoplo написа:
Здравейте колеги ,търся си един модел 3 позиционен ключ който е с форма и големина колкото монофазен предпазител ,за монтаж на еврошина ,обаче е с 3 позиции ,по средата нула ,нгоре 1 , най долу 2 , фиксирани позиции .Купих 4 броя от един магазин но имаха само толкова , тези които купих са модел Шнайдер , не държа на марката само да са това описание ,трябват ми 3 броя .От къде да ги купя ,тоест да ми се пратят по куриер . :?
За какво ги ползваш ако не е тайна?

Уф мнооо съм тъп,човека писал по нагоре!
Последна промяна от valentino76bs на вт фев 17, 2015 9:39 pm, променено общо 1 път.
fikata - майстор
filmatoplo написа:
:? май не е точно това , моето има 3 извода ,2 от едната страна и 1 от другата , трябва ми да разпределям фаза която променя скорости на вентилконвектор , на изход нула на ключа свързвам захранването фаза и в зависимост ключа в коя позиция се включи на 1 или 2 ще подава на тези изводи фазата .този от снимката дали ще прави това , в средна позиция 0 нула ми трябва да е изключено . :)
Изображение
A9E18073
filmatoplo - майстор
Това е точно ключето, ползвам ги и за превключване на оперативната верига след диференциален термостат захранващ нагревател на бойлера, та веднъж ръчно и веднъж автоматично се вллючва контактора.
filmatoplo написа:
Здравейте колеги ,търся си един модел 3 позиционен ключ който е с форма и големина колкото монофазен предпазител ,за монтаж на еврошина ,обаче е с 3 позиции ,по средата нула ,нгоре 1 , най долу 2 , фиксирани позиции .Купих 4 броя от един магазин но имаха само толкова , тези които купих са модел Шнайдер , не държа на марката само да са това описание ,трябват ми 3 броя .От къде да ги купя ,тоест да ми се пратят по куриер . :?
Виж в OLX,там се продават няколко броя.
  • 1
  • 2

Тема "Търся 3 позиционен ключ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: