• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
lov - майстор
Бе не знам ама колкото по нов модела и уж по високоскоростен толкова с по ниско излъчване. Явно грижат се хората за нашето здраве. :lol: Миналия месец смених моя и на тавана си го ловях спокойно.Три етажа на горе. Покриваше ми и двора та чак и гаража Сега уж по мощен с две отделни антени пълен ташак едва покрива апартамента. Кат излезна на терасата и няма никой. Сменях го с друг от същия модел и няма разлика.
fox_vt - майстор
Тия устройства не предават ли данните по кабела от едното до другото устройство какви антени?То ако се ползва кабела на инсталацията само за антена по добре една тел на рутера и готово.Това най вероятно е нещо подобно на лан мрежа.
griffin - майстор
Да powerline адаптерите правят лан мрежа като ползват кабелите на ел. инсталацията. Мойте бяха 200Мbit по спомен и се ползваха да пускам филми от медиа сървър към телевизора директно :-D. Както и за филмите които се сваляха от торентите на медиа сървъра.
blv - специалист
Трябва ти 300Mb модем за HD, иначе ще насича!
ArturDent - Почти Безобиден
Хора говорите за различни неща...
Има адаптери, които са LAN -> PowerLIne -> LAN, и други, които са LAN -> PowerLIne -> WiFi
Иначе и аз ползвам такива (LAN-LAN)
На 500 MB, 40 метра.
HD прекарва без проблем, Full HD - зависи от филмчето и с какъв битрейт е то.
Например тези които са 1920x1080 (16:9) не успява, но тия 1920х816 (1:2.35) успява...
Lisko - майстор
Моите са 500Mbps на теория, а на практика държат устойчиво макс 60-65Мбпс. На различни кръгове. Реалната скорост при Артър явно е подобна или малко по-ниска.
  • 1
  • 2

Тема "Проверка на контакти ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: