Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
ikonoma - напреднал
Като казвам, че е 6, значи е 6. Кабела е най-малко 4 мм! Въпроса е за каква мощност ще е платено, най-вероятно най-ниската, но колко е това не знам.
hidrazin - майстор
ikonoma написа:
Като казвам, че е 6, значи е 6. Кабела е най-малко 4 мм! Въпроса е за каква мощност ще е платено, най-вероятно най-ниската, но колко е това не знам.
Значи е 6 какво - бутилки, водки, сгодни ученички ...
И тези 4мм - дебел, дълъг? :-D
Ми колко да обяснявам? Отидете си в местното ЕРП и си направете справка за партидата.
Пак си чешем пръстите нахалост.
:partyman:
valentino76bs - майстор
ky-kyy написа:

мисля, че автора гледа предпазителя за часовника на електромера. Може да се лъжа, естествено, но е доста често явление, с което съм се сблъсквал и преди ;)
По принцип, не приемам за чиста монета, подобни обяснения.
Не гледа него нали написа човека ,че паднал като вкл. електрожена.
kozl - майстор
И аз страдам от същия проблем. Само че, по документ гаражните предпазители са 6А, а на практика са 10А. Заварявам с инверторен електрожен и от време на време ходя до главното табло. Абсурда се крие в проектирането и реализацията. Така на практика съм се сблъсквал с нови сгради, при които няма съответствие м-у предпазителите в главното табло и тези в апартаментните/гаражните табла.
За незаконна подмяна не съм мислил. Подадох заявление за проучване, което струва къде 100 лв. Вече съм проучен с рарешение за ъпгрейдване за 32А. И тука зациклих.

Тема "Смяна на централен предпазител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: