Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Центробежен разединител - Центробежният разединител е предназначен за вграждане в еднофазни асинхронни електродвигатели. Използва се да комутира пусковата намотка в еднофазни асинхронни електродвигатели, в зависимост от скоростта на въртене на ротора. Центробежният разединител отговаря на изискванията на OH 0971318-80.
shotik - майстор
А стига сте плюли , нов е колегата и може да е объркал къде е пуснал питането, защото има питане за една водна помпа и там е за нещо ,някаква плочка ! Нима не сте правили грешки ? И нима всичко знаете кое ,какво е ? А не мислите ли ,че не всички ,както и аз са на "ти " с компютрите ?
kr1100 - майстор
нов ама да си попълни профила от кой град е.
Има ги в магазините на "Еком"ЕООД . В началото на април купувах - цената е 8 лв. Има 2 вида - различават се по централния отвор.

Ако не можа да намери - дами пише н лични като уточни размера на централния отвор и каква е помпата. Ще му купя и изпратя по еконт с наложен платеж.
П.П. Не можах да му намеря питането за в. помпа.
shotik - майстор
kr1100 написа:
нов ама да си попълни профила от кой град е.
Има ги в магазините на "Еком"ЕООД . В началото на април купувах - цената е 8 лв. Има 2 вида - различават се по централния отвор.

Ако не можа да намери - дами пише н лични като уточни размера на централния отвор и каква е помпата. Ще му купя и изпратя по еконт с наложен платеж.
П.П. Не можах да му намеря питането за в. помпа.


viewtopic.php?t=51199
todortv - майстор
shotik написа:
А стига сте плюли .....
На същата страница, където е копирал текста има предлагане.... :)
Ако се търси като прекъсвач, а не разединител, има голям избор.
https://www.google.bg/search?q=%D1%86%D ... CAcQ_AUoAQ

Тема "Центробежен Разеденител!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: