Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
medel76 - специалист
Здравейте,
имам даден телевизор Grunding Vision 426-4931 T който не се включва изобщо.Въпроса ми е може ли да се ремонтира този телевизор? Той няма и дистанционно.Може ли да се ползва друго дистанционно?
Благодаря!
hidrazin - майстор
Всички телевизори може да се ремонтират. Обаче почти винаги въпроса опира до цената и дали си заслужава.
За дистанционно си мисля че тук няма да има проблеми с намирането:
http://www.conel-bg.com/index_bg.php
:partyman:
P.S. Телевизор е силно казано. Само с антена няма да работи а ще трябва и цифров приемник.
Пък и малко по-голям от един нормален домашен монитор за компютър.
докера - специалист
Пише , че е с DVB-T , така че няма да му е нужен декодер :wink:
hidrazin - майстор
докера написа:
Пише , че е с DVB-T , така че няма да му е нужен декодер :wink:
И какво от това? Пак ще му трябва декодер. Иначе ще може да си гледа ама не у нас а примерно в Германия. :cool:
:partyman:
докера - специалист
Нещо не схващам .... Щом има ефирен цифров тунер , какъв е проблема да гледа българските ефирни телевизии?
miroton - майстор
докера написа:
Нещо не схващам .... Щом има ефирен цифров тунер , какъв е проблема да гледа българските ефирни телевизии?
почети малко за стандартите
hidrazin - майстор
докера написа:
Нещо не схващам .... Щом има ефирен цифров тунер , какъв е проблема да гледа българските ефирни телевизии?
http://digital.1k.by/video-tvpanels/gru ... 94233.html
Там намери "Поддержка телевизионных стандартов". Ясно си е написано че НЕ ПОДДЪРЖА DVB-T MPEG4.
У нас ще гледа ефирна ама през крив макарон. :-D
:partyman:
profesionalist_wood - майстор
Всички в този форум трябва да се радваме,че има много питащи, а още по вече и когато искат да се образоват. :partyman:
toolegittoquit - майстор
Хм. ЛСД телевизор. :roll: Смяна на кондензатори наред трябва да оправи положението. :drinkers:
miroton - майстор
toolegittoquit написа:
Хм. ЛСД телевизор. :roll: Смяна на кондензатори наред трябва да оправи положението. :drinkers:
Трябва трябва

Тема "GRUNDIG" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: