Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
deadman - помощник
Здрвейте, купих си винтоверт от лидъл но съм изхвърлил касовата бележка и нямам гаранция . Та проблема е, че работи само на удар вече, модела е "parkside psbsa 18-li a1, има ли вариант да се оправи , ако може направи си сам?
шоп - майстор
Привет, при положения, че вече нямаш гаранция можеш да го разглобиш и да се опиташ да отстраниш проблема ако е видим и ако няма счупени части.
deadman - помощник
Това ми е идеята и на мен, но никога не съм разглобявал винтоверт и да не объркам нещо има ли нещо специфично при свалянето на главата
deadman - помощник
Разглобих го но няма как да му отворя патронника или поне не видях, а според мен е от превключвача на скоростите е проблема
KingLin - майстор
И при мен го забелязвам това - точно от ключето за скорости. Понякога като го щракна работи сякаш не съм го преместил. Пак втора първа и се оправя.
deadman - помощник
При мен независимо дали е на 1-ва или на 2-ра скорост и дали е на 1,2,3-20 на завиване или на удар като приложа натиск да завие или да пробие го прави , утре ще му разгобя патронника (видях как става) и ще видя какво има вътре. Гледах в ю-тубето че има един пръстен на винт който вероятно не е зави докрай или трябва да е отви(неразбрах) и ще тествам.

Тема "Винтоверта ми работи само на удар" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: