• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Нещата, които до момента съм направил, са разни дреболийки, които едно време са били факт, но след това от занемаряване и лоша поддръжка са изчезнали, и сега ги връщам в оригинален вид. Миещо на челното стъкло, разни осветления над вратите, които са буквално потрошени, окрадени от безстопанственост, и всичко направено досега, а и занапред е с мой доход, а не със средства на дружеството. А разни такива лиготийки като изброените по-горе не са просъществували много дълго на въпросния трамвай в наши условия, но са удобства, а особено като прекарваш по 8 часа дневно, 26 дни в месеца, са удобство и улеснение. Интервалите за чистачките също са удобство, защото особено есенно време като започнат ръмежите, човек пощръклява, докато кара - чистачки ли да пуска и спира, стрелки ли да отваря, пясък ли да ръси, че да успее да спре преди да е отнесъл поредното камикадзе. Сещате се. :)
Много... колеги... си изкарват разни копчета наляво и надясно за щяло и нещяло, и то за разни шмекерии. Но при мен такова нещо няма, всичко е за вкарване в изряден вид :)
ditronix - специалист
Ей за това схемата с тиристора и плавното регулиране е незаменима! Преди години имахме ТРАБАНТ и му бях направил такъв регулатор на интервалите. От 1 до 60 секунди. Сега не помня 60-тте секунди дали съм ги ползвал, но интервали около 30-40 секунди вършат перфектна работа при мъгла! Мога да изровя схемата ако има интерес!
  • 1
  • 2

Тема "Чистачки :D" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: