• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
KingLin - майстор
ditronix написа:
Виж ся, мини насам, ще идем да видим прожекторите, хем ще те черпя една хубава ракия :-D Може пък на ментета да си попаднал бе човек! Мисля, че си далеч от идеята че лъжа!
Абе да почна и аз да ги плюя (Жик-так, така де V-tac) че да ме поканиш и мене на ракийка ли? :lol: :lol: :lol:
Аз до тука имам монтирани "супурнайсет" трафчета (не съм ги броил ма са доста предимно за лед лента под горен кухненски ред) и рекламация не съм имал. На аквариума и на бюрото на малката също съм с такива трафове. Даже и бележките не пазя щото за тия пари не си струва...
Не разбрах въпроса от темата има някаква конкретна мисъл зад него или просто така се пита да се знае?
Vectra - специалист
KingLin написа:
Не разбрах въпроса от темата има някаква конкретна мисъл зад него или просто така се пита да се знае?
А, има, има :)
Направих си осветление,на което по ред причини не мога да комутирам линията с 220V, а само тази на 12V.Та тока на празен ход ми трябва да видя с колко би се вдигнала месечната/годишна/ сметка за ток.
От Хидрата разбирам, че не би трябвало да се притеснявам относно това колко ще издържи трафа постоянно включен в мрежата.

Въпреки това ми се завъртя една муха в главата....Да направя някакво маломощно безтрансформаторно захранване (от ония с резистор, кондензатор и ценер) и с оптрон да следя състоянието на веригата.Като се затвори веригата, оптрона да задейства едно реленце и то хоп, да включи трафа...Друг е въпроса въпросната схема колко ще консумира и дали изобщо си струва усилието :?
ditronix - специалист
Хайде, плюйте и идвайте че ми писна сам да си пия ракийката :-D
kuger - майстор
Аз, подлъган от евтините V-TAC лампи /Е14, Е27 цокли/, понакупих няколко. Работят от около два месеца, още не са стигнали ниво плюене :) Значи нямам право да се присламча на масата срещу Драго :-D Човек, нямаш ли огледало?
С трафовете им нямам вземане-даване.
hidrazin - майстор
kuger написа:
...Значи нямам право да се присламча на масата срещу Драго :-D ...
Споко. Аз шъ ти кажа как да ги изгориш. После - на масата срещу Драго.
И ще стане едно плюене, плюене... :-D Чакай че се окапах.
Сега и аз отивам да "плюя" в другия край на града. Аре чао!
:partyman:
kuger - майстор
hidrazin написа:
kuger написа:
...Значи нямам право да се присламча на масата срещу Драго :-D ...
Споко. Аз шъ ти кажа как да ги изгориш. После - на масата срещу Драго.
И ще стане едно плюене, плюене... :-D Чакай че се окапах.
Сега и аз отивам да "плюя" в другия край на града. Аре чао!
:partyman:
Като им гледам начина на захранване, кво да им искам, те сами ще окапят.
Vectra - специалист
hidrazin написа:
kuger написа:
...Значи нямам право да се присламча на масата срещу Драго :-D ...
Споко. Аз шъ ти кажа как да ги изгориш. После - на масата срещу Драго.
И ще стане едно плюене, плюене... :-D Чакай че се окапах.
Сега и аз отивам да "плюя" в другия край на града. Аре чао!
:partyman:
Аааа, за масата с ракийката и за плюенето и аз се кандидатирам.... Че с Драго сме си почти комшии :-D Да не забравите да се обадите :drinkers:
  • 1
  • 2

Тема "Питане за траф за ЛЕД ленти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: