• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
...
Много се пипа по витловите. Телове, чудеса. А и за 40 години грешна експлоатация е нормално да нагорят.
Ще видим автоматите новите дали ще изкарат 40-50 години и пак ще си пишем. :)
Belgarionbg - напреднал
toolegittoquit написа:
има автомати на Е27, можеш да ги пробваш.
Не ги препоръчвам. Последно пробвах някакви чешки и само където не се запали таблото на няколко пъти. Бяха нещо като 6 или 8лв. парчето обаче след три дефектирали ги шитнах и си върнах старите със стопяема вложка. Там няма как да стане такъв фал.
hidrazin - майстор
Belgarionbg написа:
Не ги препоръчвам. Последно пробвах някакви чешки и само където не се запали таблото на няколко пъти. Бяха нещо като 6 или 8лв. парчето обаче след три дефектирали ги шитнах и си върнах старите със стопяема вложка. Там няма как да стане такъв фал.
Браво салага, сега отивай на пост при знамето.
Кат опреш до башони, си извикай електротехник.
:partyman:
Belgarionbg - напреднал
Ела и ми направи пълен ремонт на апартамента по твой вкус и тогава си отваряй устата да се правиш на голямата работа. Дотогава ще ползвам това, с което разполагам.
Имал съм проблем с автоматични предпазители от този тип и за това споделих моето мнение. Дали ти харесва ми е през къра.
hidrazin - майстор
Я, нов аватар с гола и заоблена тиква. :-D Вече не е като на новобранец а като на...
Ползвал бил чешки ... ми ползвай такива каквито са по проект или такива каквито ти е препоръчал електротехника!
Никой не знае какви си ползвал, каква ти е инсталацията, как е направена...
Така че твоето мнение не меродавно е и е далеч от истината.
По-добре да пишеш за неща от които разбираш. Ако има такива де.
Лека и успех с башонте... :lol:
:partyman:
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
Я, нов аватар с гола и заоблена тиква. :-D Вече не е като на новобранец а като на...
Стига се заяжда с новобранеца. :!:
hidrazin - майстор
Няма проблеми, стига да почне да пише верни неща.
За съжаление явно няма практика, опит, знания...в тази област.
:partyman:
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
Няма проблеми, стига да почне да пише верни неща. За съжаление явно няма практика, опит, знания...в тази област.
И все пак е прав, има и автомати на Е27, които са боклуци. Както има и на DIN шина боклуци. Няма и проблем да си ползва бушоните с жичката, въпросът е, че са малко неудобни. Като изгърмят - сменя се бушона. Не се слагат жички, както повечето правят. За това не ги харесвам старите - като технология са надеждно прости, на практика всеки майстор като се изсере и после някой ден жилището в пламъци.
Аз лично взех един Polam Contakt, който уж нов, а си има чалъм за включването. Като се включи - няма проблем. Е, разкарах го и сложих автомати Шнайдер.
  • 1
  • 2

Тема "Включване на уред предизвиква моментно изключване на др. уреди и осветителни тела?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: