Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
fox_vt - майстор
iliya_i написа:
fox_vt написа:
Както каза колегата 1115 предпазителите са излишно много,не е опасно просто е излишно.Въпросът обаче със термозащитата не е за подценяване.В случая тя ще пази единствено ако залепне терморегулатора но не и ако залепне контактора (досега не съм видял залепнал контактор ама знае ли човек)Обаче тук имаш трифазна верига и за мен има само два варианта за надежна защита.Първия е да се сложи термозащитата на общата точка на нагревателите преди нулата,трябва обаче да е съобразена със ампеража.Второто и по скъпо втори контактор който се управлява от термозащитата и е постоянно включен.
Тук направо изби рибата. Имаш ли представа от трифазни вериги?
Добре професоре сбъркал съм сега доволен ли си :?: =D> При тая цена на трифазната защита по добре втори контактор :-D
iliya_i - майстор
fox_vt написа:
iliya_i написа:
fox_vt написа:
Както каза колегата 1115 предпазителите са излишно много,не е опасно просто е излишно.Въпросът обаче със термозащитата не е за подценяване.В случая тя ще пази единствено ако залепне терморегулатора но не и ако залепне контактора (досега не съм видял залепнал контактор ама знае ли човек)Обаче тук имаш трифазна верига и за мен има само два варианта за надежна защита.Първия е да се сложи термозащитата на общата точка на нагревателите преди нулата,трябва обаче да е съобразена със ампеража.Второто и по скъпо втори контактор който се управлява от термозащитата и е постоянно включен.
Тук направо изби рибата. Имаш ли представа от трифазни вериги?
Добре професоре сбъркал съм сега доволен ли си :?: =D> При тая цена на трифазната защита по добре втори контактор :-D
Това за фазата ти го започна в другата тема, и то пак поради нечие незнание. Мое или твое прецени сам.
viewtopic.php?f=18&t=52435
Извинявам се ако съм те засегнал. Наздраве :drinkers:

Тема "Помощ! Управление бойлер.Намирате ли грешки?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: