Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
lov - майстор
Ми те тогава събери най здравите пластинии и си го зглоби както ти трябва. имай в предвид че за зачистването на пъпките не се ползва шкурка а само пила.
Kirilpm - специалист
Намерих снимка и схема на зарядното,ако някой има идеи какъв подобен ключ би свършил работа.

Прикачен файл

666.gif
666.gif (76.96 KиБ) Видяна 1238 пъти

Прикачен файл

image_UZP_S_1.jpg
image_UZP_S_1.jpg (30.66 KиБ) Видяна 1238 пъти

Прикачен файл

______________________________210.jpg
sbirov - специалист
Ето схема на зарядното от снимката...
А аналог на ключа - трябва търсене по каталозите...
Може би този

Прикачен файл

Saransk.JPG
Saransk.JPG (100.18 KиБ) Видяна 1210 пъти
Kirilpm - специалист
Много благодаря за снимката,остане ли свободно време другата седмица ще се помъча да го подкарам.
fikata - майстор
Според последната схема,ключът който ти трябва е с шест позиции,от които 5 работни.
Считам, че този ключ е подходящ:
КЛЮЧ ПЕП 10A 380V с три секции, шест положения
http://kvazer.com/pep/45495--10a-380v-.html
Изображение
Kirilpm - специалист
Дали ще издържи?Заводския го дават до 16А и е доста масивен като изработка,аз преди да погледна табелката отзад бях тръгнал по магазините да търся ключ за електрожен кракра.На най-високата степен трябва да вади 110А стартов ток на 12В,по сметки ще минават около 6-8 ампера през първичната намотка и през ключа според зависи от загубите в трансформатора.Но при умрял акумулатор за стартиране винаги има временно претоварване та ми се ще да сложа ключ с добър запас.
Kirilpm - специалист
http://profesionalbg.com/2763-%D0%BA%D0 ... %93%D0%9F- :lol:
Кръгът се затвори,благодаря на всички за помощта по темата,днес го поръчвам,когато остане време да го сглобя ще споделя развитието.
hidrazin - майстор
Да, там е с левче по-евтин.
:partyman:

Тема "Превлключвател ПКУ3 може ли да се намери в България" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: