Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
nautilus33 - майстор
lov написа:
Сам вероятно няма да се оправиш много ме съмнява да е от ключетата. По вероятното е че самия той не си харесва батерията. Тя може на уреда ти да показва 12 волта и ти си мислиш че е заредена. Дълго е за обясняване та по добре човек който разбира.
Или другия вариант закачи му един напълно зареден акумулатор от кола. По модела който си показал твоя трябва да има изведени външни клеми точно за тази цел.
Да, има. Ще опитам. За сега от както писах зелената лампичка не е изгасвала, т.е. от около 4 часа.

П Възможно ли е да е спрял да си "харесва" батерията, след като е оригиналната и е бил с нея от 2-3 години без проблем.
lov - майстор
Казвам не си я харесва защото параметрите вече не са и в норма. Нещо напълно нормално за вече стара батерия. Електрониката вътре следи няколко параметъра и ако един не отговаря значи вече не става и е за брак.
Пробвай с външния и ще разбереш.
nautilus33 - майстор
lov написа:
Казвам не си я харесва защото параметрите вече не са и в норма. Нещо напълно нормално за вече стара батерия. Електрониката вътре следи няколко параметъра и ако един не отговаря значи вече не става и е за брак.
Пробвай с външния и ще разбереш.
Ще опитам тогава :) А с какви кабели да го свържа към ЮПиЕс-а?
lov - майстор
Дебели и колкото се може по къси

Тема "UPS-а на водната помпа не работи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: